Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Звернення щодо використання веб-камер у виборчому процесі


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
2

Всеукраїнська громадська організація "Сила Країни" є громадською організацією, одним із завдань якої є допомога у забезпеченні та захисті виборчих прав громадян.

Звернення щодо використання веб-камер у виборчому процесі
Шановний Володимире Миколайовичу!

Всеукраїнська громадська організація "Сила Країни" є громадською організацією, одним із завдань якої є допомога у забезпеченні та захисті виборчих прав громадян.

Як відомо, на жовтень ц.р. призначено вибори народних депутатів України. Відповідно до пункту 4 частини 2 статті 11 Закону України "Про вибори народних депутатів України" виборчий процес здійснюється на засадах публічності і відкритості. Проте, на жаль, зазначений Закон України не передбачає дієвих механізмів реалізації згаданої норми. Крім того, варто врахувати і той факт, що сучасні комп'ютерні технології забезпечують реальну можливість контролю за дотриманням виборчих прав громадян, у тому числі і засад, під час виборчого процесу.

На сьогодні, одним із найкращих засобів забезпечення публічності і відкритості виборчого процесу є встановлення на дільницях, де відбуватиметься голосування веб-камер. За допомогою даних пристроїв кожний український громадянин зможе в он-лайн режимі спостерігати за ходом голосування і підрахунку голосів. Таким методом можна не тільки забезпечити публічність і відкритість, а й законність виборчого процесу. Також, запобігти фальсифікаціям, які, як засвідчують нещодавні місцеві вибори Обухівського міського голови Київської області, будуть обов'язковим атрибутом парламентської виборчої кампанії-2012. Привертаємо увагу і до того, що веб-камери вже давно із успіхом застосовуються під час проведення виборів у країнах Європи.

З огляду на вищенаведене, просимо Вас, шановний Володимире Миколайовичу, ініціювати розгляд на засіданні Центральної виборчої комісії питання встановлення на виборчих дільницях веб-камер.

Відповідь просимо надати протягом трьох днів з дати отримання цього листа.

З повагою,

Голова Правління Сергій Кравченко

Аналогічні звернення ВГО "Сила Країни" направила до Президента України і Голови Верховної Ради України.

Більше інформації на сайті ВГО "Сила Країни": http://syla.org.ua/novyny/216_Zvernennya-shchodo-vebkamer-u-viborchomu-protsesi.html


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua