Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Обухів покуштував сербського "Отпору!"

| 20.03.2012 07:56

-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
1

Іноземний радник Арсенія Яценюка знову відзначився в Україні, і знову на виборах.

Обухів покуштував сербського ''Отпору!''
Як відомо, 18 березня, в м.Обухові відбувалися вибори міського голови. До них увага прикута була не мала, адже місто знаходиться поблизу столиці, і його градоначальник займає не останнє місце в ієрархії київського начальства.

Тому і битва між кандидатам за крісло мера була напружена.

Пересвідчитись у чесності і правдивості цих виборів потягнулися і міжнародні спостерігачі. Серед них знайшлося місце Марку Івковичу, персоні нон ґрата в Росії та Киргизії.

Він знаменитий тим, що у свій час керував сербською проамериканською організацією "Отпор", яка скинула Слободана Мілошевича. Сьогодні серб перебуває в Україні і працює в українському відділенні Національного демократичного інституту міжнародних відносин США (НДІ).

Типовий сербський найманець, що не знайшов і не знайде застосування собі на батьківщині. Фахівець із організації дестабілізації.

З появою в Обухові М.Івковича, місцевий політичний бомонд завмер в очікуванні у місті як мінімум масових безладь або як максимум революційного вибуху. Адже таких інструкторів просто так на вибори не відправляють. І не помилився.

Помотавшись цілий день по виборчих дільницях і не знайшовши "смажених фактів" для сенсації щодо спроб влади сфальсифікувати вибори, серб знайшов більш кращий варіант розвитку подій. Він сам "створив" сенсацію!

На виборчій дільниці N13 Марко Івкович намагався з'ясувати за кого голосують виборці, підглядаючи в їх бюлетені на шляху до урни. Але й цього йому здалося мало, тому серб почав прискіпуватися до людей з вимогою розвернути бюлетень. Цікавлячись, що в нього щось загорнуто, пояснюючи це своєю "людською допитливістю".

За такі вибрики виборча комісії винесла Марку попередження щодо неприпустимості такої поведінки, та склала відповідний акт. Це так образило закордонного гостя, який розразився патетикою про обмеження його прав, як міжнародного спостерігача.

Розпоясавшись вкінець, він всім своїм гладким тілом намагався не допустити члена дільничної виборчої комісії до урни щоб проголосувати! Так сказати, виконати конституційний обов'язок. Оце так демократія по-американськи!

Вочевидь такими трюками Марко і на парламентських виборах намагатиметься досягти бажаного результату.

Тому мені здається, що українських правоохоронців повинен зацікавити обухівський вояж Івковича, якому вона обов'язково має дати правову оцінку.

До речі, варто було б згадати, що на його новій батьківщині в США присутність міжнародних спостерігачів на виборах взагалі заборонена законом.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua