Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

ГІ " Права Справа " об'єднала націоналістичні організації Луганщини у Блок Національних Сил.


3
Рейтинг
3


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
0

9 березня представники ГІ" Права Справа", ВО Тризуб ім. С. Бандери,УНА-УНСО та КУН підписали
меморандум щодо створення Блоку Національних Сил Луганщини.


ГІ '' Права Справа '' об'єднала націоналістичні організації Луганщини у Блок Національних Сил.
Блок Національних Сил Луганщини – це добровільне об'єднання обласних організацій політичних партій та громадських організацій Луганської області, що сповідують українську національну ідею. ГІ " Права Справа " об'єднала націоналістичні організації Луганщини у Блок Національних Сил.

Метою Блоку Національних Сил Луганщини є об'єднання в єдину політичну силу задля узгодженого проведення політичних акцій на теренах Луганської області.

Блок Національних Сил Луганщини – це перший крок до створення потужної правої сили на місцевому політичному ландшафті.

Основним принципом діяльності Блоку є пріоритет інтересів України і Луганщини над особистими інтересами та вузько партійними амбіціями.

Блок Національних Сил Луганщини є відкритим для об'єднання інших правих політичних сил та громадських організацій області.

Коментуючи створення Блоку Національних Сил Луганщини співголова ГІ "Права Справа" Д.Снєгирьов підкреслив наступне:" Розпорошеність правих політичних партій на Луганщині згубно вливає на поступ української справи в краї і сприяє маргіналізації українських правих сил. Розпорошеність правих сил в умовах Луганщини – явище шкідливе і штучне, адже на ідейному рівні всі ми одностайні в своєму прагненні захищати національні інтереси українців та сприяти розвитку українського середовища на Луганщині."

Прес-служба ГІ " Права Справа"


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua