Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Звернення ВГО "Сила Країни" до Президента України Віктора Януковича щодо чесних виборів


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
1

Всеукраїнська громадська організація "Сила Країни" стурбована підготовкою до виборів народних депутатів України у 2012 році.

Звернення ВГО ''Сила Країни'' до Президента України Віктора Януковича щодо чесних виборів
Вельмишановний Вікторе Федоровичу!

Всеукраїнська громадська організація "Сила Країни" стурбована підготовкою до виборів народних депутатів України у 2012 році. Зокрема, нещодавні розмови про бажання представників провладної більшості у Верховній Раді України ініціювати внесення змін до нещодавно прийнятого Закону України "Про вибори народних депутатів України" викликає занепокоєння, адже повернення до виключно пропорційної системи виборів призведе до створення умов за яких опозиційні сили не зможуть повноцінно взяти участь у виборах.

Слід зауважити, що і нині діючий Закон України не є досконалим, оскільки вимога про обов'язковість грошової застави є порушенням прав людини, а саме нерівність за соціальною ознакою.

24 лютого ц.р. Ви з'явили про важливість проведення чесних виборів: "Ми – країна цивілізована, європейська, і для нас втрата, умовно кажучи, одного відсотка, за який ми будемо боротися, – вона не матиме такого колосального значення, як втрата довіри до влади з боку суспільства", – це Ваші слова.

З огляду на вищенаведене, Всеукраїнська громадська організація "Сила Країни" просить Вас, вельмишановний Вікторе Федоровичу, надати запевнення, що вибори до Верховної Ради України у жовтні ц.р. будуть проведені чесно і прозоро.

А також доручити:

1. усім правоохоронним органам (МВС, СБУ, прокуратурі) діяти під час проведення виборчої кампанії відповідно до законів і європейських норм;

2. усім державним чиновникам, а особливо головам обласних, міських, районних державних адміністрацій, які будуть балотуватися до Верховної Ради України, піти у відпустку за власний рахунок на час проведення виборчої кампанії. Така практика відповідає законодавству і європейським стандартам.

Відповідь просимо надати до 13 березня 2012 року.

З повагою,

Голова Правління С. Кравченко

Більше інформації на сайті ВГО "Сила Країни": http://syla.org.ua/novyny/206_Zvernennya-do-V-Yanukovicha-shchodo-chesnikh-viboriv.html


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua