Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Громадськість закликає владу відреагувати на факти урізання стипендій

Антон Дмитрієв | 27.02.2012 17:15

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
2

Сьогодні стало відомо про те, що в одному із вишів – Черкаському державному технологічному університеті – "заднім числом" студентам зменшили стипендію, мотивуючи це "усним наказом" з МОНмолодьспорту (http://facenews.ua/31019/vlast-reshila-borotsja-s-infljatsiej-otbiraja-stipendiu-u-studentov.html).

Громадськість закликає владу відреагувати на факти урізання стипендій
Як лідер громадянської кампанії "РІШЕННЯ" я рішуче засуджую кроки керівників вишу та держави, які просто не тямлять, що роблять. Нагадую, що ще наприкінці 2011 року попереджав і владу, і громадськість про такий варіант розвитку подій, проте тоді ніхто не звернув на це увагу.

У Черкасах рішення урізати стипендії пояснюють інфляцією. Хочу наголосити – абсолютно незаконно і запитую, чи можна уменшити на сукупний коефіцієнт інфляції за два роки зарплати чиновників і депутатів усіх рівнів. Окрім того нинішні студенти колись стануть депутатами і міністрами, і тоді так уріжуть пенсії сьогоднішнім своїм "ґвалтівникам", що пенсія у 530 гривень буде для них недосяжною, "рожевою" мрією.

Сьогодні офіційно звернувся до правоохоронних органів та керівництва Уряду із вимогою негайно відреагувати на факти невиплати визначених чинним законодавством України коштів студентам та притягнути усіх винних до відповідальності. Вважаю, що без цього та показових публічних процесів не тільки над опозиційними лідерами, а й над хапугами у владі цю саму владу просто скоро винесуть на вилах.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua