Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Роз'яснення щодо виявлення недоїмки органами Пенсійного фонду


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
1

Відповідно до пункту 4 статті 25 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" у випадку виявлення недоїмки, територіальний орган Пенсійного фонду у порядку, за формою і в строки, встановлені Пенсійним фондом.

Роз'яснення щодо виявлення недоїмки органами Пенсійного фонду
Відповідно до пункту 4 статті 25 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" у випадку виявлення недоїмки, територіальний орган Пенсійного фонду у порядку, за формою і в строки, встановлені Пенсійним фондом за погодженням з центральним органом виконавчої влади у сфері праці та соціальної політики, надсилає платникам єдиного внеску, які мають недоїмку,

вимогу про її сплату. У разі незгоди із вимогами органу Пенсійного фонду платник може оскаржити вимогу до органу Пенсійного фонду вищого рівня чи в судовому порядку.

Більше інформації на сайті ВГО "Сила Країни": http://syla.org.ua/novyny/202_Shchodo-viyavlennya-nedoyimki-organami-Pensiynogo-fondu.html


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua