Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Всеукраїнська громадська організація "Сила Країни": роз'яснення щодо реєстрації трудових договорів


1
Рейтинг
1


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
0

Відповідно до пункту 13 Порядку реєстрації трудового договору між працівником і фізичною особою, яка використовує найману працю, затвердженого наказом Мінпраці від 08.06.2001 N260, у разі якщо документи, що подаються для реєстрації чи зняття з реєстрації трудового договору, не відповідають встановленим вимогам, центр зайнятості повертає їх.

Відповідно до пункту 13 Порядку реєстрації трудового договору між працівником і фізичною особою, яка використовує найману працю, затвердженого наказом Мінпраці від 08.06.2001 N260, у разі якщо документи, що подаються для реєстрації чи зняття з реєстрації трудового договору, не відповідають встановленим вимогам, центр зайнятості повертає їх без вчинення будь-яких дій із зазначенням причини.

Вимоги до трудового договору між працівником і фізичною особою, яка використовує найману працю, встановлюються Формою трудового договору між працівником і фізичною особою, яка використовує найману працю, затверджену наказом Мінпраці від 08.06.2001 N260. Згідно із пунктом 3 зазначеної Форми розмір заробітної плати визначається за згодою сторін, але не нижче законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати.

Більше інформації на сайті ВГО "Сила Країни": http://syla.org.ua/novyny/200_Shchodo-reestratsiyi-trudovikh-dogovoriv.html


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua