Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Всеукраїнська громадська організація "Сила Країни": щодо проведених семінарів


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
1

сеукраїнська громадська організація "Сила Країни", інформує, що за підсумками 2011 року представниками нашої Організації протягом вересня-грудня 2011 року у 36 школах Києва та 15 школах Київської області.

Всеукраїнська громадська організація ''Сила Країни'': щодо проведених семінарів
Всеукраїнська громадська організація "Сила Країни", інформує, що за підсумками 2011 року представниками нашої Організації протягом вересня-грудня 2011 року у 36 школах Києва та 15 школах Київської області за загальної аудиторії понад 20 тис. школярів, а також у Київському національному університеті ім. Т.Г. Шевченка за загальної аудиторії понад 100 тис. студентів, було прочитано семінари за тематичними напрямами "Вплив негативних звичок на здоров'я особи" і Правова культура як ознака успішної людини".

На сьогодні, продовжується реалізація зазначеної програми у Сумській області, де заплановано прочитати відповідні семінари у школах і ВНЗ області протягом березня – квітня 2012 року.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua