Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/politics/4f3d253b2dd35/

Всеукраїнська громадська організація "Сила Країни": щодо стану українського ринку іграшок

Віктор Вікторович | 16.02.2012 17:48

На сьогоднішній день ринок українських іграшок перебуває у глибокій рецесії. Це дуже впадає в очі при аналізі статистики.

Всеукраїнська громадська організація ''Сила Країни'': щодо стану українського ринку іграшок
На сьогоднішній день ринок українських іграшок перебуває у глибокій рецесії. Це дуже впадає в очі при аналізі статистики. Так, у 2010 році в Україні вироблялось 1391,6 тис. іграшок за різними видами, у період січень-грудень 2011 року цей показник скоротився до 1086,8 тис. іграшок. За прогнозними підрахунками у 2012 році очікується ще значніше скорочення.

За такої ситуації спостерігається збільшення імпортних іграшок на вітчизняному ринку, наприклад тільки з Китайської Народної Республіки у 2011 році було імпортовано іграшок на загальну сумі 81,4 мільйона доларів. При цьому, як засвідчують численні експертизи такі імпортні іграшки є не просто неякісними, а навіть небезпечними для життя дитини.

Покращення ситуації можливе лише за державної підтримки вітчизняного виробника, особливого малих і середніх підприємців.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua