Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Всеукраїнська громадська організація "Сила Країни": роз'яснення щодо подання форми 20-ОПП


1
Рейтинг
1


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
0

Форму N20-ОПП затверджено наказом Мінфіну від 19.11.2011 р. N1588. Цей самий наказ затверджує і Порядок обліку платників податків і зборів.

Всеукраїнська громадська організація ''Сила Країни'': роз'яснення щодо подання форми 20-ОПП
Форму N20-ОПП затверджено наказом Мінфіну від 19.11.2011 р. N1588. Цей самий наказ затверджує і Порядок обліку платників податків і зборів.

Форму N20-ОПП зобов'язані подавати всі суб'єкти господарювання – і підприємства, і підприємці, але у виключному переліку випадків, встановленому розділом VIII Порядку.

У пункті 8.1. зазначеного Порядку сказано: платник податків зобов'язаний повідомляти про всі об'єкти оподаткування і об'єкти, пов'язані з оподаткуванням, органи державної податкової служби за місцезнаходженням таких об'єктів (за основним та неосновним місцем обліку)

Отже, форма N20-ОПП подається, у разі якщо відбулася:

а) реєстрація, створення або відкриття об'єкта оподаткування, об'єкта, пов'язаного з оподаткуванням, об'єкта, через який провадиться діяльність (протягом 10 робочих днів після такої події в органі ДПС за місцезнаходженням такого об'єкта);

б) зміна типу, найменування, місцезнаходження або стану об'єкта оподаткування.

Відповідно до пункту 8.2. об'єктами оподаткування й об'єктами, пов'язаними з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (далі – об'єкти оподаткування), є майно та дії, у зв'язку з якими у платника податків виникають обов'язки щодо сплати податків та зборів.

Більше інформації на сайті ВГО "Сила Країни": http://syla.org.ua/novyny/195_Shchodo-formi-20OPP.html


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua