Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Голодомор   Тимошенко   Жовтий князь

Голодомор і Тимошенко: разючі паралелі


2
Рейтинг
2


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
3

сьогодні не сталось нічого нового

Голодомор і Тимошенко: разючі паралелі
Спостерігаючи за розвитком подій за межами України навколо Тимошенко, за їх масштабом та основними рисами, і маючи деяке уявлення про тривалі в часі процеси навколо Голодомору початку тридцятих років, не дуже важко бачити, що сьогодні не сталось нічого нового.

Перш за все, коли дивитися в цілому на ці дві речі, на події довкола Тимошенко і на Голодомор-33, то, незважаючи на відмінність самих приводів для даних процесів, це справді вражаючі масштаби масового в світовому масштабі відкидання елементарних основ людської моралі першими особами багатьох країн. У вигляді якщо не прямої, то мовчазної підтримки відверто конфліктуючих з людською мораллю речей в обох випадках. Це навіть коли не враховувати того факту, що головним об'єктом обох цих брудних процесів є той самий український народ.

Ну не скаже ж хтось, що мовчки, багато місяців спостерігати за перебігом гігантського за масштабами і підлістю убивства величезної кількості прекрасних людей, носіїв найвищої людської моралі, зокрема мільйонів дітей віруючого селянства України, прекрасно знаючи про нього, це хоч якоюсь найменшою мірою координується з хоч якимось, будь-яким найелементарнішим уявленням про людську мораль? І не просто спостерігати, а в багатьох випадках на ділі сприяти цьому екстремальному, крайньому запереченню самих основ, на яких не може не грунтуватися те будь-що, яке претендує на право називатись справді людським.

Чи може наприклад встановлення США дипломатичних відносин з Москвою в сам розпал московського убивства мільйонів українських дітей в 1933 році, може це не сприяння на ділі учиненню такого гігантського зумисного, ретельно продуманого й спланованого, такого підлого московського убивства на українській землі, якого світ до цього ніколи не бачив в історії людської цивілізації?

Подібних фактів – безліч, на жаль – тільки один їх перелік зайняв би томи. Згадку про деякі з них можна прочитати тут: "Перед 1932-1941 було хіба не те ж саме?" http://h.ua/story/181584/

Аналогічне відкидання основ уявлень про людську мораль, аналогічне за світовим масштабом його поширення, ми бачимо у випадку оцінки факту суду з наступним сидінням за гратими Тимошенко.

Адже не припускає ж хтось, що вимагати звільнення, ніяк не пов'язуючи факт засудження з наявністю чи відсутністю вини даної особи, це має хоч якесь маленьке відношення до людської моралі? А саме якраз це ми бачимо а чи не щодня в заявах багатьох перших осіб ряду світових держав. І дочку вже в сенат США запросили, виступ там якої на тлі точно такого самого, як Тимошенко, екс-прем'єра України Лазаренка в американській в'язниці має просто таки дикий вигляд. І невже не зрозуміло, що усі ці високопоставлені персони прекрасно в курсі приниження своєї людської гідності нагнутістю чинити таку відверту аморалку?

Таким чином виникає законне запитання: а хто ж це такий диявольськи всюдисущий має аж таку реальну змогу аж так справді принизливо нагинати такі маси перших осіб? Які при тому явно попали на ті свої посади ну зовсім не тому, що стали широко відомими через свою аморальність.

А таке зрештою неминуче, як показує наш тут досвід – якщо не знайдеться на нього гальма – набуває також вже раніше відомого вигляду: "Все разом мало вигляд якоїсь зловісної сатанічності, досі не відомої, але тепер прозначеної, ніби в діях вихідця звідкись: Жовтого князя, мов поворотного, з пройнятою позолотою гоголівського Вія, серед подій інфернального характеру. Свій залізний палець він спершу наводить на віруюче селянство України, і раптом накидаються туди погубницькі сили з усього світу." (Василь Барка, "Жовтий князь", Київ 1999, Від автора). І подальші за цим події не забаряться, про це також сумніватися не доводиться – якщо звісно не буде ніяких змін порівняно з вже відомим сценарієм продовження далі давно накатаного процесу принизливого нагинання перших осіб.

Очевидно, таких суб'єктів, здатних нагинати багатьох перших осіб значної кількості світових держав не може бути в природі дуже багато. Тому досить таки детальна та грунтовна відповідь на це питання вже знайдена і її можна побачити (щоб ще раз не повторювати) тут: "Причина Холокосту" http://h.ua/story/62593/

Зауважимо, ми тут навіть і не торкалися питання цілеспрямованої багаторічної потужної діяльності остаточно, наскрізь і без меж брехливої Тимошенко, завжди на ділі спрямованої на одне і те ж саме, на дестабілізацію України, без якої нове московське підпорядкування України не має вигляду реально можливого. І що міжнародна дискредитація України, фальшивим прапором якої сьогодні є вона ж, є не чим іншим, як другою стороною того самого процесу дестабілізації України.

Олександр Франчук

Інші матеріали по цій темі:

1. Деякі з методів прикриття московських убивств, http://h.ua/story/62405/

2. Причина Холокосту, http://h.ua/story/62593/

3. Це не "человеческое скотство" – це просто прикриття московських убивць, 4. http://h.ua/story/72493/

5...з надією на те, що зомбі БЮТ ще можуть думати, http://h.ua/story/92941/

6. Юлія Тимошенко і Володимир Путін прийшли разом, http://h.ua/story/101289/

7. Інструкція Українській стабілізЄЦ, http://h.ua/story/114362/

8. Кілька слів про статтю Анатоля Лівена з лондонської The Times, http://h.ua/story/128777/

9. Брехнею світ пройдеш, та назад не вернешся, http://h.ua/story/131891/

10. "Це зовсім не те, про що ви всі подумали!", http://h.ua/story/134734/

11. Політика уряду в освоєнні українського морського шельфу, http://h.ua/story/138300/

12. По мужу – Тимошенко, уроджена Капітальман-Грігян, http://h.ua/story/153152/

13. Московські сексоти на українській землі, http://h.ua/story/172079/

14. Перед 1932-1941 було хіба не те ж саме? http://h.ua/story/181584/

15. Юлія Капітальман як епіцентр українського політичного безумства, http://h.ua/story/255060/

16. Найефективніший московський сексот – Юлія Тимошенко, http://h.ua/story/278657/

17. Барак Обама і українські екс-прем'єри за гратами, http://h.ua/story/342123/

18. Шкала поширення дурості в Україні, http://h.ua/story/345306/

19. Про причину загроз санкцій ПАРЄ щодо України, http://h.ua/story/349310/


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua