Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Власть борется с кризисом фальсификациями, а с Тимошенко – ядом

Крамаренко | 18.01.2012 15:12

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
1

А чего же вы хотели, если страной правит бывший уголовник и владелец "Межигорья"?

Власть борется с кризисом фальсификациями, а с Тимошенко – ядом
Знаете, почему Янукович и Азаров хвалятся экономическим успехами, а украинский народ жалуется на ухудшение жизни? Потому что никакого экономического роста в действительности нет, а государственные чиновники заниматся фальсификациями статистических показателей!

Вот этому доказательства – съемка, сделанная на экстренном заседании в одном из районов Житомирской области.

http://svoboda.zhitomir.ua/novosti/okozamilyuvannya-yak-brexuni-pokrashhuyut-zhittya.html

Поясняет автор видеозаписи:

"6 січня у приміщенні Житомирської райдержадміністрації її голова А.Кулик, його заступник П.Волотовський, начальник управління економіки Ю.Коваль за участі в.о. начальника головного управління статистики області Л. Пашинської провели нараду з керівниками промислових підприємств району, на якій їм було запропоновано "переглянути" звіти по статистиці щодо виробництва та реалізації промислової продукції в сторону збільшення показників.

Виявляється, що саме на попередніх підсумках розглядається дійсний стан речей, реальні цифри та факти з розвитку тієї чи іншої галузі. А затим... вони організовано підправляються, щоб район чи область виглядали "пристойно". Згадуючи радянські часи, можна назвати це звичайнісінськими приписками, або окозамилюванням, або "липою"...

Те, що це відбується, підтвердив сам Кулик: за результатами першого півріччя за обсягами реалізації промислової продукції область посіла нібито 5-те місце (цей "здобуток" з подачі ОДА місцева преса виспівувала на всі лади), хоча попередні показники показували, що ми знаходилися... на 20-му місці в державі. Але, мабуть, після подібних нарад цифри організовано були підправлені".


Чиновник сослался на вышестоящее руководство:

"Лише за викриття цієї "таємниці" керівництво області має вигнати Кулика з посади з тріском, та й він, увійшовши в раж, здавав керівних осіб у той день всіх і вся. Наприклад, "без вступу" сказав, що "йому вчора дзвонив Сергій Миколайович і просив зустрітися з вами і вийти на цифру у 600 мільйонів гривень реалізованої промислової продукції, бо ж у лютому в Житомирі заплановано засідання Ради регіонів за участю Президента і область має виглядати достойно"."

Так происходит не только в Житомирской области, а по всей стране. Так завышаются показатели по промышленности, ВВП и доходам населения, а занижаются по инфляции и по безработице. Так нынешняя власть "справляется" с кризисом и достигает "покращення життя" украинцев.

А о способе борьбы власти с главным своим оппонентом – лидером оппозиции Юлией Тимошенко – в статье в "Главкоме" рассказал В.И.Билоус, кандидат медицинских наук, врач-токсиколог с 50-летним медицинским стажем. Юлию Тимошенко медленно убивают таллием (ядом).

Начало статьи:

Написати цю статтю спонукали мене не тільки честь військового лікаря й клятва Гіппократа, а, в першу чергу, той критичний стан Ю.Тимошенко, в якому вона знаходиться зараз. Знак біди – втрата свідомості 06.01.2012 року і відсутність належної реакції на цей симптом зі сторони всіх членів медичної комісії, яка оглядала хвору наступного дня (07.01. 2012 року). Надіюсь, що стаття допоможе й колегам, яких включають до складу міністерських медичних комісій, професійніше й відповідальніше виконувати свою роль лікарів – консультантів.

Усе, що твориться навколо Юлії Тимошенко, наводить на думку, що і рішення Печерського суду щодо її ув'язнення, і рішення Апеляційного суду, і розпочаті нові судові справи є замовними для прикриття факту отруєння. Щоб на волю вона вийшла тільки мертвою. З цією ж метою призначаються і "діють" міністерські комісії із високого класу, але не профільних спеціалістів, які далекі від токсикології. Вони проводять МРТ – діагностику (магнітно-резонансна діагностика у нашій медицині чомусь є вершиною можливого), продовжують лікувати прояви респіраторного синдрому, рекомендують хворій "масаж і більше руху" і не виключають навіть оперативне втручання (для чого?). Так проявляється невігластво нашої медицини в токсикології. Ніхто навіть не запідозрив отруєння!!! Саме на такі реагування було розраховане отруєння!


Здесь полный текст.

Неужели же власть использует такие преступные методы в своей экономической и политической деятельности? – спросит какой-то наивный человек. А чего же вы хотели, если страной правит бывший уголовник и владелец "Межигорья"?, – можно ответить ему вопросом на вопрос.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua