Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Алла Шлапак: Задекларовані принципи захисту дитинства мають втілюватися у реальному житті

Ирина Набожняк | 5.01.2012 15:44

-3
Рейтинг
-3


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
3

Українські діти повинні бути щасливими, і обов'язок держави забезпечити їм гідне майбутнє, на цьому наголосила Алла Шлапак, Голова Постійної Комісії Київради з питань гуманітарної політики, лідер "Соціальної справедливості" під час різдвяних зустрічей з київською малечею.

Алла Шлапак: Задекларовані принципи захисту дитинства мають втілюватися у реальному житті
Як відомо, діти завжди знаходяться під особливою опікою Алли Шлапак, тож і цього року завдяки її турботі майже 2,5 тис. столичних малюків побували на справжніх новорічних святах, зустрілися з казковими героями, Дідом Морозом й Снігуронькою, переглянули вистави й концерти та отримали різдвяні подарунки.

"Період новорічних свят найбільш очікуваний для маленьких українців, вони як ніхто інший прагнуть поринути у казкові дійства. І мені дуже хочеться, щоб ця казка залишалася з ними як можна довше. Як не прикро, але у сучасному світі діти стали ще більш вразливими, а тому на захисті їхніх інтересів повинна бути зосереджена особлива увага як органів місцевого самоврядування, так і вищих державних інституцій", – зазначила Алла Шлапак.

При цьому депутат підкреслила, що не лише у 2012-му, а й у всіх наступних роках, захист прав та інтересів маленьких українців, створення належних умов для їхнього повноцінного розвитку залишиться незмінним пріоритетом її особистої діяльності та роботи Постійної Комісії Київради з питань гуманітарної політики. "Як депутат я докладатиму всіх зусиль, щоб принципи, котрі ми декларуємо щодо захисту дитинства були втіленні у практичній площині, щоб кожна українська дитина відчувала себе щасливою", – акцентувала Алла Шлапак.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua