Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
3
Рейтинг
3


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
0

State capture, або Дещо про перспективи рейдерської держави

Никита | 5.01.2012 10:49
Ендрю Вілсон, експерт Європейської Ради міжнародних відносин (ECFR), аналітична записка "Україна після вироку для Тимошенко" (особливості української внутрішньої та зовнішньої політики за часів Януковича та найоптимальніша, на його погляд, лінія поведінки Євросоюзу щодо України)
Коментарі
Никита   | 5.01.2012 10:52
"В англомовній літературі такий вид корупції називається state capture – захоплення, чи, сказати б, загарбання держави, перетворення її на таку собі напівкримінальну корпорацію, головна мета якої – вичавлювання надприбутків для власників-акціонерів, котрі цю державу рейдерським способом захопили. Корупція тут – не побічний ефект виконання державою своїх основних функцій, що його у нормальних, себто правових державах намагаються мінімізувати. Навпаки – всі ті функції, які ще сяк-так виконує для своїх громадян українська держава – це лиш побічний і загалом вимушений, із точки зору власників цієї квазі-держави, доважок до її основної функції – збагачення акціонерів." (кінець цитати)
Никита   | 5.01.2012 10:57
Відмовившись підписати з українськими рейдерами Угоду про асоціацію, Євросоюз зробив добрий крок у доброму напрямку. Наступним кроком, однак, мають стати конкретні санкції проти конкретних осіб, причетних до узурпації влади в Україні та її злочинного використання у власних та корпоративних цілях. Без такого кроку непідписання Угоди буде покаранням головним чином для українського суспільства, а не для його кримінальних "еліт".
Отже – непідписання Угоди буде покаранням головним чином для українського суспільства, а не для його кримінальних "еліт".
Ігор Бурдяк   | 6.01.2012 00:05
Никита:
+
Добрий експерт Ендрю Вілсон. Маю на увазі, добре знає Україну. Це рідкість серед західних експертів. Є надія, що "Європа" прислухається до його порад і введе конкретні санкції проти конкретних осіб.
Здається те, що наші високопосадовці мають бізнес в тій же Австрії, зіграє на користь Україні.
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua