Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Львів   ОДА   кадри   призначення   Табачник   Ігнатович   ідіотизм   очікувана реакція

Львівський подив кадровим безглуздям Табачника

jurko | 10.12.2011 21:21

-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
3

Цікавою є цілковита відсутність здорового глузду в Табачника. Виконали побажання піонери – ну то по-радянськи поплескати по плечі і забути. Але Ігнатович пішов вгору. Питання – чому...

В системі виконавчої влади бувають різні призначення. Про які говорити обов'язково (уряд, голови облдержадміністрацій), або можна сказати чи потрактувати як "несуттєве" (наприклад, новий начальник якогось управління ОДА). А є призначення, про які місцева влада намагається максимально промовчати (наскільки довго це вдасться). Бо розуміє – в Києві чоловіка призначили "за важливі заслуги", а діставатиметься за це місцевому, регіональному "намісництву". В даній ситуації чоловіка відзначив Табачник. А помиї литимуться на Львівську ОДА.

Призначення у Львові нового начальника Управління сім'ї та молоді все ж таки є подією важливою. При усій повазі, це не начальник управління, наприклад, промисловості, давно вбитої на Львівщині. Тому й відмовчувалася адміністрація та прес-служба стосовно того, який заслужений чоловік прийшов на цю посаду. І діяла логічно, всіляко відтягуючи момент, відколи на неї, бідненьку, поллється потік громадської вдячності. Тому й дізналися про це львів'яни практично випадково, а не з офіційного повідомлення.

Молодий чоловік Анатолій Ігнатович закінчив Національний університет "Львівська політехніка", а саме Інститут комп'ютерних технологій, автоматики і метрології. Президент Національного студентського союзу, радник голови Львівської обласної державної адміністрації, заступник голови Колегії та профкому студентів і аспірантів "Львівської політехніки". А від грудня 2009 року до грудня 2010 встиг побувати навіть радником міністра економіки України. Та це – дрібниці, на які ніхто б не звертав уваги. І ніхто б не обурювався. Але варто згадати інше. Саме очолюваний Ігнатовичем "Національний студентський союз", був одним з тих, що підготували та провели всеукраїнський студентський референдум. На якому переконливо довели (результатами), що студенти знають і позитивно оцінюють сучасні освітні реформи. Тобто, повномасштабна фальсифікація української історії згідно напівзогнилих радянських методичних вказівок, відреставрована та розтиражована Табачником, має підтримку тих молодих людей, які здобувають вищу освіту, тих, хто є майбутнім України.

Цікавою є цілковита відсутність здорового глузду в Табачника. Виконали побажання піонери – ну то по-радянськи поплескати по плечі і забути. Але Ігнатович пішов вгору. Питання – чому... Чому не забули таку, здається, дрібненьку послугу. І чому Львівська ОДА намагалася всіляко "промовчати" таке призначення.

Для львів'янина, який цікавиться, що відбувається у місті, відомо, як проходило волевиявлення студентів на "референдумі". Відомо, хто його організовував. Але відомо також й інше. Справа "генія математики та медицини, професора" Слюсарчука (саме так пишеться, бо "проффесор" у нас єдиний). Який зараз, зокрема й стараннями прискіпливих журналістів газети "Експрес", опинився в СІЗО. І відомо, що псевдопрофесор Слюсарчук мав одним із опікунів Табачника. Мешкав і вів свою "лікарську" практику в приміщеннях гуртожитків "Львівської Політехніки", які курує таки та ж сама профспілка, заступником голови котрої був (є?) Ігнатович.

Можливо, він і не причетний безпосередньо до злочинів (бо аферами це вже складно назвати) Слюсарчука. Масштаб і "калібр" не той. Але ж одна "Львівська Політехніка". Один ректор, один міністр. От намагалася Львівська ОДА хоч трохи промовчати про те, яку кадрову несподіванку отримала від Табачника. Один "псевдопрофесор" в тамтешніх гуртожитках займався протиправною (м'яко кажучи) діяльністю, а новопризначений референдумотворець тепер заопікувався львівською молоддю.

Ну і на завершення. Коли я вирішив підписатися на електронну розсилку новин на сайті Львівської ОДА (щоби не пропустити у майбутньому таких суспільно – важливих подій, як прихід на посаду пана Ігнатовича), отримав відповідь: "Вам необходимо подтвердить подписку. На указаный вами адрес отправленно письмо с инструкциями". Лист так і не прийшов, до речі. Але й отримувати новини Львівської обласної державної адміністрації російською мовою будь-яке бажання пропало. Залишився хіба що інтерес, як прореагує львівське студентство на чоловіка, який відтепер буде дбати про сім'ї та молодь на Львівщині.

Юлій Хвещук


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua