Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Володимир Даниленко: Справжній рейтинг КПУ, як мінімум 15 відсотків

donn | 2.12.2011 09:53

-5
Рейтинг
-5


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
6

З 4 по 15 листопада Київським міжнародним інститутом соціології було проведено опитування громадян України. Дані опитування показали, що 5 %- ий бар'єр на парламентських виборах зможуть здолати шість політичних сил.

Володимир Даниленко: Справжній рейтинг КПУ, як мінімум 15 відсотків
З 4 по 15 листопада Київським міжнародним інститутом соціології було проведено опитування громадян України. Дані опитування показали, що 5 %- ий бар'єр на парламентських виборах зможуть здолати шість політичних сил.

Комуністична партія України в лідерах, адже підтримка виборців збільшилась в три рази. За даними опитування КМІС, якщо б вибори до ВР України відбулися в першій половині листопада, то в них би взяли участь 53 % опитаних, з них за КПУ віддали б голоси – 9,6 %.

"Але я з упевненістю заявляю, що даний показник є більшим, про що свідчать результати участі української громади у Всеукраїнському референдумі, що проводить КПУ. І цей показник дорівнює, як мінімум, 15 % і це лише початок. Адже наша Партія не робить кроків назад.

Ми діємо в ім'я людей, які в нас вірять. Ми рішуче виступаємо проти сповзання правлячого режиму до авторитаризму. Ми спрямовуємо протестну боротьбу на ліквідацію бідності, встановлення соціальної справедливості. І, якщо ми маємо такі показники, то люди бачать наші реальні дії. За 20 років незалежності український народ "наївся" капіталізму і реально починає шукати альтернативу.

Ми маємо досить потужну підтримку серед молоді, яка є стрижнем нашої держави, адже КПУ робить все, щоб нашим дітям та онукам жилося набагато краще. І ми це зробимо.

Нас підтримують пенсіонери, за права яких ми боремося не словами, а ділом під час пенсійної реформи влади.

До наших дій приєднуються всі регіони України і, навіть ті, хто досі не вірив в наші можливості – Західна Україна. І тут нарешті люди зрозуміли, що потрібно обирати не тих, хто руйнує пам'ятки історії нашого народу та поливає брудом інші політичні сили, забуваючи про основне, що кожен з нас бореться за одну ідею – відродження України, відродження народу.

КПУ відповідає за тих, хто приєднався до її ідей. Підтвердженням цьому і є 15 відсоткова підтримка. Ми боремося за український народ, а не проти нього, ми впевнено дивимося у майбутнє", – зазначив депутат Даниленко.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua