Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Всеукраїнська громадська організація "Сила Країни": звернення щодо паркану біля Верховної Ради України


1
Рейтинг
1


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
1

Київської міської державної адміністрації О. попова щодо роз'яснення ситуації із парканом навколо Верховної Ради україни.

Всеукраїнська громадська організація ''Сила Країни'': звернення щодо паркану біля Верховної Ради України
Київської міської державної адміністрації О. попова щодо роз'яснення ситуації із парканом навколо Верховної Ради україни. Далі подається текст звернення:

Всеукраїнська громадська організація "Сила Країни" як правозахисна організація стурбована останніми подіями які відбувають в країні, зокрема і навколо будівлі Верховної Ради України.

Вже майже три місяці перед центральним фасадом зазначеної будівлі стоїть паркан. Про її походження, а саме звідки вона взялась, кому належить, за чиїм наказом встановлено та за чий рахунок не може дати відповіді жодне із компетентних відомств.

ВГО "Сила Країни" хоче нагадати Вам, що площа перед ВР України, яка має офіційну назву площа Конституції, є частиною м. Києва, а тому її повне перекриття створює незручності для життєзабезпечення киян. Це всеодно, що перекрити усі центральні площі міста у годину пік.

Крім того, питання перекриття тієї чи іншої площі міста має вирішувати міська громада, у даному випадку київська. Як нам відомо громадських слухань щодо перекриття площі Конституції з киянами ніхто не проводив.

З огляду на вищенаведене ВГО "Сила Країни" просить втрутитись у ситуацію та вжити відповідних заходів. Також, просимо дати відповіді на такі питання:

на якій підставі було встановлено паркан біля будівлі Верховної Ради України і перекрито площу Конституції м. Києва?

за які кошти встановлено згаданий паркан.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua