Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Нардепи   вибори   критерії   добробут.

Які нардепи нам потрібні?

dmytro_kl | 19.11.2011 12:18

-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
2

Про критерії вибору народних депутатів.

ЯКІ НАРДЕПИ НАМ ПОТРІБНІ?

Вже ВР прийняла черговий Закон про вибори. Та ніяк своїм виборцям не догодить. Адже було вже у нас вдосталь виборів на всі смаки, а результати – все сумніші.

Саме так, наслідки діяльності наших обранців однозначно свідчать про хибність критеріїв вибору. Бо виборці ще й зараз вважають головною рисою приємну зовнішність та вміння гарно балакати.

Проте нам потрібні обранці не для милування ними, а для того, щоб вони вміло працювали на користь всіх. Тобто, треба шукати кандидатів із відповідними знаннями та навичками. І з практичним підтвердженням цього їхнього професіоналізму ще до їхніх високих виборчих посад.

Отже, пора і виборцям формулювати свої конструктивні побажання до майбутніх обранців. Для цього пропоную лише кілька обов'язкових вимог, а решту відносити до бажаних.

Оскільки половина з них проходитиме за списками партій, то головне, щоб у програмі цієї партії була основна мета – прийняти Закон "Про пряму залежність прибутків держуправлінців від добробуту населення на підпорядкованих їм територіях". Відповідна концепція є.

Якраз прийняття такого Закону гарантуватиме незворотне покращення у всьому іншому. Тим більше, що наукове забезпечення нашого прогресивного розвитку вже напрацьоване.

Обов'язково, щоб всі кандидати в нардепи були в більш-менш працездатному стані, без сильно виражених шкідливих звичок і мали благополучні сім'ї. Тобто, щоб засвідчували власним прикладом своє вміння нормально жити і працювати.

А тепер конкретно про кандидатів-мажоритарників.

Зрозуміло, що в наших умовах безпартійному там не пройти. Тому треба, щоб він теж був прибічником оплати праці верхів за результатами, тобто, неофіційно – і відповідної партії.

І щоб жив із сім'єю у даному виборчому окрузі не менше 3-х останніх років.

Бажано, щоб мав доказовий досвід покращення життя чужих йому людей чи конкретне вирішення конкретних суспільних проблем. Причому, ці докази мають бути статистичними.

А всі решта його рис, особливостей, уподобань – це другорядне.

Не забувайте, що ми обираємо людей для виконання конкретної роботи – керувати нашим життям. Тому й не шукаймо якихось захмарних ідеалів, а просто грамотних і працьовитих людей. А ці їхні риси дуже легко визначати, порівнюючи їхні слова та їхні ж діла.

А всі решта ваших побажань і забаганок – прапори, мова, зачіска, спосіб розмноження тощо – все це у позаробочий час та у вихідні.

Наголошую: обирайте людину для роботи, а не для боротьби.

І традиційно: покращіть цей текст та посприяйте його поширенню.

19 листопада 2011р. Клець Дмитро Васильович.

dmytro_kl@ukr.net

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua