Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Статистика знає все

Вас-иль | 31.10.2011 11:56

-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
2

За такою логікою, Колізей збудували гали з фракійцями. А римляни збоку були. Піраміди – передньоазійці з нубійцями, єгиптяни просто спостерігали.

Не секрет, що наші політики брешуть. Се є секрет політичного успіху. Лідери електоральних симпатій, політики з БЮТ та ПР брешуть завжди. Решта – майже завжди.

Се ж стосується і їх прихильників та симпатиків. Брешуть. Багато брешуть.

От тільки... цифри заважають

Тема будівництва стадіонів та інфраструктури до Євро проста та зрозуміла. Беруться кошти з держбюджету, менша частина йде на будівництво, решта розкрадається. Дивні наступні інтерпретації. Той хто командує розкраданням, хто його організовує розповідає народу: "Ми построілі".

Зрештою, то їх право.

Дивують посполиті, які повторюють за ними ці твердження. От, наприклад, побутує думка, що стадіон у Львові збудували донецькі. З причини, що їх люди керують розподілом відкатів на будівництві. За такою логікою, Колізей збудували гали з фракійцями. А римляни збоку були. Піраміди – передньоазійці з нубійцями, єгиптяни просто спостерігали.

Під думку підводять і базу. Зустрів у полеміці наступні думки:

"Бо вся Галичина не дає в бюджет навіть сьомої частини внеску одного Донбасу"

"Надо же было подумать, из взносов каких областей в основном складывается бюджет Украины. Львов где-то на одном из последних мест."Подібні твердження зустрічаються часто. Що Донбас годує решту України. Особливо Західну. Чи є це істина?

Звернемось до статистики.

Надходження до держбюджету України з областей, в 2009 році приведено в наступній таблиці.Рахуємо. Донбас. Донецька та Луганська області. Сумарний внесок до бюджету:

8%+3,5%=11,5%.

Галичина. Львівська, Івано-Франківська, Тернопільська області. Сумарний внесок до бюджету:

3,4%+1,5%+0,7%=5,6%.

11,5/5,6=2,05 рази.

Де ж тут декларовані сім разів?

Населення Донецька + Луганська: 4414000+2280000=6694000.

Населення Львівська +Івано-Франківська+ Тернопільська області:

2541000+1380000+1082000=5003000

6694000/5003000=1,34

Населення в Донбасі переважає населення Галичини в 1,34 рази.

2,05/1,34=1,5раз. Отже житель Донбасу вносить до бюджету в півтора рази більше, ніж житель Галичини.

Чи дають такі висновки підстави вважати, що Донбас годує Галичину? Аж ніяк. Тому що зарплати в Донбасі відповідно вищі. Якщо хто і годує решту, то це кияни та полтавчани.

Середній киянини вносить до бюджету україни в шість разів більше від жителя Донбасу. Полтавчанин в два рази більше. Твердження, що зарплати в Києві в шість, а в Полтаві в два рази вищі, ніж в Донецьку – повний абсурд.

Висновок Київ та Полтава годує Донецьк.

Скромні такі висновки – суть результат застосування методів політпропаганди, який застосовують донецькі хлопці при владі, до їх вотчини.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua