Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Прошу Вас поділитись інформацією! Можливо хтось зустрічав щось подібне!

Saversky | 28.10.2011 09:01

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Організація суспільства

В Україні є багато розумних і професійних людей, й майже всі вони зосереджені в мережі.

Соціальна мережа дає змогу не тільки спілкуватися та виносити на суд громадськості ту чи іншу ідею, проект, а й можливість проголосувати, прийняти чи відхилити відповідне питання.

Як виявилось, інтелектуальний та професійний рівні у таких людей набагато більший, ніж у нинішньої влади, я вже не говорю, що більшість дуже добре володіє питанням й безпосередньо живе цим.

Наприклад, фермер (аграрій) побудує модель розвитку агропромислового сектору з урахуванням реального життя та розвитку; адвокат (юрист) зможе запропонувати судову реформу та зміни до процесуальних кодексів; журналіст запропонує дієву модель громадського незалежного телебачення. І так далі в кожній із сфер з доповненням та розробкою реальних законопроектів.

Що заважає? Я вважаю, відсутність інтернет майданчика та модераторів проектів. Тому прошу поділитись інформацією щодо подібного або висловити Вашу думку з цього питання.

Запитання то ІТ спеціалістів, як практично можливо організувати такий проект з розробки, доповнення та голосування за проект закону чи соціальну модель?


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua