Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Україна   Росія   Затулин   Русский Блок

Затулин зі своїм пшиком


3
Рейтинг
3


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
1

Законопроект К.Затулина про надання можливості отримання подвійного громадянства в сусідських країнах Росії, який викликав такий резонанс в ЗМІ, є лише інформаційним "пшиком". Завданням, якого є привертання уваги до себе і деяких севастопольських осіб яки б це змогли прокоментувати.

Затулин зі своїм пшиком
Одним з таких був Геннадій Басов глава всеукраїнської партії Російський Блок, якому було б варто краще як депутатові вивчати наше законодавство, де чітко прописується заборона мати подвійне громадянство, тому у випадку прийняття або не прийняття державною думою РФ цього законопроекту, це не відмінить українських законів і по суті нічого не змінить. А Російському Блоку в міській раді варто було б брати менш активну участь в земельних махінаціях міста Севастополя. А не "співати пісні" про бажану дружбу між Україною і Росією, адже ця організація та її лідер в цьому безпосередньо не зацікавлені. Бо сприятливі стосунки між цими двома державами, не дозволять його політичній силі зупинити падіння свого рейтингу. По суті це не що інше, як "циганські" танці перед кремлівськими гаманцями, але Російському Блоку також потрібно пам'ятати, зо конкурентів у них і за це багато.

У свою чергу загравання самого Костянтина Затулина з Севастополем є нічим іншим, як підбурюванням і провокацією напруги між двома народами України і Росії.

А причина таких його дій мабуть полягає в тому, що він є незатребуваним, як політик, в самій Росії.Білоцерковець Дмитро


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua