Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Шустер   провокація   колективна відповідальність

Дивна логіка Шустера та іже з ним.

Tomodachi | 1.10.2011 20:56

6
Рейтинг
6


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
3

Подивився останнє шоу Шустера – і отетерів... Це ж треба до чого додумався Савік – вимагати вибачень виключно за національною ознакою! Та ще й з колективною відповідальністю – всі за провину деяких!

Подивився останнє шоу Шустера – і отетерів... Це ж треба до чого додумався Савік – вимагати вибачень виключно за національною ознакою! Та ще й з колективною відповідальністю – всі за провину деяких!

Що ж, "я нє протів дєлєжа", як казав Шарікову Прєображенскій.

Якщо Україна повинна вибачатися перед євреями, то за такою логікою і держава Ізраїль повинна вибачитися перед українцями.

Бо якщо серед українців були люди, що чинили зло, і це є приводом, щоб вимагати вибачень від України, то можна припустити, що і серед євреїв були погані люди, за яких, за логікою Шустера, Ізраїль теж повинен просити пробачення.

Інакше хай Шустер прямо заявить – "срєді єврєєв даже тєорєтіческі нє могло бить плохих – все ісключітєльно как ангелочькі!" Але тоді це буде чистим нацизмом – заявлити, що одні народи природжено ангелики, а другі – природжено здатні на злочини, за які повинні нести колективну відповідальність.

Якщо ж не всі ангелочькі, то, за логікою самого ж Шустера, і держава Ізраїль мусить вибачитися хоча б за те, що натворили Маркс, Енгельс, Троцький, Бела Кун, Каганович, Ягода, Якір, нищителі церков типу Ярославського, та іже з ними дрібні єврейські посіпаки-комісари енкаведисти.

Держава Ізраїль, доречі, напряму називає себе державою єврейського народу (на відміну від України, яка не каже, що вона держава українського народу). Тому, з моральної точки зору, вона більше має червоніти чи гордитися за етнічних євреїв, ніж Україна за українців.

І взагалі – що це за дикунство – ділити людей за національною ознакою, та казати, що ти щось комусь винен і маєш перед ним вибачатися тільки тому, що ти народився в сім"ї українців! Навіть якщо ті українці чи їхні предки нікого не кривдили, а навпаки помагали та рятували!

А другий повинен гнути кирпу та вимагати вибачення тільки тому, що він правильної національності??? Хоч може й ні він, ні його предки й не зазнали ніяких переслідувань (бо, скажімо жили по америках, чи були начальниками в гулагах, та потім мучили там каторгою за віру тих християн, що рятували євреїв), або навіть помагали переслідувати своїх євреїв через всякі юденрати.

І чому це одні українці мають вибачатися за других? За такою логікою, всі чоловіки повинні вибачитися перед всіми жінками – від свого імені і всього чоловічого роду, включно з немовлятами – навіть, якщо вони особисто жінок не кривдили!

Це звичайно жарт – не у всіх така звихнута логіка як в шустерів.

Коментарі
А в даній статті взагалі йдеться про "критерій європейськості" з талмудистським душком, шляхом старозавітного ділення народів на "вибраний" і вічновинних гоїв...Це не той шлях або не туди! Ми прагнемо в християнську Європу, а не Ерец Ізраель...

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua