Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Так що хоче довести наша опозиція?

| 27.09.2011 17:53

-3
Рейтинг
-3


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
6

Ось читаємо на УП:"Станом на 15:40 виступає прокурор Лілія Фролова. Присутні в залі суду перебивають її колективним муканням.". Так що вони хочуть тим муканням довести, що вони бидло? Чи в когось є ще суиніви?

Нещодавно, я написав коментар, в якому пояснював, за що я ненавиджу Тімошенко? Не за те, що там не так керувала, чи ціну не ту підписала...Керувала як та кухарка, що должна умєть управлять государством...керувала як вміла, а вміла...мяко кажучи, неважно. І президентські вибори справді справді розставили все на свої місця спокійно і логічно. Але чи може ця навіжена сприйняти поразку? Та ніколи! Варто тільки пригадати, як брудно ця пані вела себе всі ці роки, як безчестила всіх і вся довкола себе, як не визнавала результатів виборів, як знущалася над молодим і не дуже досвідченим суддею, як паплюжила і знущалася над ним, як над люлиною!

Я ненавиджу цю косату бестію за те, що вона розділила на табори Українську націю,і нацькувала всіх і вся на всіх і вся – всю Україну настроїла одних проти других, поділила на данєцкіх і неданєцкіх, на противсіхів, тушок, зрадників і тд. Розсварила і розвалила майданників, "любих друзів", вічно твАрила різні кААліції і інтриги і втягнула в це весь народ! Варто згадати. як вАна хіхікала з путіним над президентом Ющенком, як цькувала і торпедувала всі його зусилля досягнути консенсусу в суспільстві, як по-наглому недомустила до виборів, саботуючи указ президента, бо знала, що програє ці вибори! Я вже не кажу про ті ганебні і злочинні її змови з Путіним про ціни на газ!

Але чи можна переконати бютофілів і відкрити їм очі на діяння бАгіні? Та ніколи, бо бютофіли – це діагноз!

Власне тому я і кажу, що судити її потрібно як агента впливу Кремля, бо ця бАгіня всіма спосоьами тільки й робила, що руйнувала Українську Державність!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua