Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Всеукраїнська громадська організація "Сила Країни": "Укрзалізниця" має бути у державній власності


1
Рейтинг
1


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
1

Нещодавно Президентом України В.Ф. Януковичем було ухвалено план щодо реформування "Укрзалізниці". Основною метою даного плану є залучення до українських залізниць додаткових коштів і акціонерів.

Всеукраїнська громадська організація ''Сила Країни'': ''Укрзалізниця'' має бути у державній власності
Нещодавно Президентом України В.Ф. Януковичем було ухвалено план щодо реформування "Укрзалізниці". Основною метою даного плану є залучення до українських залізниць додаткових коштів і акціонерів.

Зараз вже готується проект Закону України, яким передбачається створення державного акціонерного товариства на базі Укрзалізниці.

Як зазначає к.ю.н., доцент, Голова Правління Всеукраїнської громадської організації "Сила Країни" Сергій Кравченко: залучення додаткових фінансових ресурсів до реформування "Укрзалізниці є безумовно позитивним моментом. Звичайно український залізничний парк давно застарів і не відповідає як потребам країни, так і європейським нормам. Проте, залучення інвестицій у цю галузь має відбуватися виключно із дотриманням державних інтересів. Контрольний пакет акцій майбутнього акціонерного товариства має залишатися безперечно у державній власності.

"Наша громадська організація візьме участь у підготовці згаданого законопроекту, а можливо навіть і підготує свій."- сказав С. Кравченко.

Більше інформації на сайті ВГО "Сила Країни": http://syla.org.ua/novyny/130_VGO-Sila-Krayini-Ukrzaliznitsya-mae-buti-u-derzhavniy-vlasnosti.html

Обговорення на сайті ВГО "Сила Країни": http://forum.syla.org.ua/viewtopic.php?f=9&t=2070


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua