Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Всеукраїнська громадська організація "Сила Країни": підприємці Южноукраїнська на межі банкрутства


-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
3

У будівельній галузі міста Южноукраїнськ Миколаївської області склалась негативна тенденція: будівельники міста перебувають у скруті, а все із-за невигідно складених договорів та прогалин у законодавстві.

Всеукраїнська громадська організація ''Сила Країни'': підприємці Южноукраїнська на межі банкрутства
У будівельній галузі міста Южноукраїнськ Миколаївської області склалась негативна тенденція: будівельники міста перебувають у скруті, а все із-за невигідно складених договорів та прогалин у законодавстві.

Як заявив Голова Правління Всеукраїнської громадської організації "Сила Країни" Сергій Кравченко: "Будівельна галузь Южноукраїнська може просто зупинитись із-за того що приватних підприємців цієї сфери поставили у невигідне становище".

Під час підписання договорів замовники наполягають на зазначені у них пунктів про відстрочення платежу за виконанні роботи. Якщо ж такого пункту не прописано замовники просто грубо затримують виплати. Судове вирішення конфлікту не є ефективним, адже судова тяганина може продовжуватись більше року.

Складається ситуація, коли у підрядників просто немає грошей на виплату заробітної плати і вони вимушені порушувати законодавство, адже відповідно до статті 115 КЗпП України роботодавець зобов'язаний виплачувати робітникам заробітну плату регулярно, тобто два рази на місця.

"Єдиним можливим вирішення цієї проблеми може стати встановлення відповідальності для замовника у вигляді поширення на нього пункту 87.5 статті 87 Податкового кодексу України, коли при порушенні строків оплати за виконанні роботи податкова інспекція, за письмовою заяви підрядника, зможе списувати грошові кошти з рахунків дебітора в погашені заборгованості по податкам і штрафних санкцій. Наша громадська організація буде ініціювати внесення відповідних змін у законодавство найближчим часом." – заявив Сергій Кравченко.

Більше інформації на сайті ВГО "Сила Країни": http://syla.org.ua/novyny/129_VGO-Sila-Krayini-pidpriemtsi-Yuzhnoukrayinska-na-mezhi-bankrutstva.html

Обговорення на форумі ВГО "Сила Країни": http://forum.syla.org.ua/viewtopic.php?f=9&t=1984


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua