Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
4
Рейтинг
4


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
0

В Крыму из-за поклонного креста произошло массовое побоище между казаками и милицией

Никита | 4.07.2011 16:39
Казачья община "Соболь" – организация, ревностно отстаивающая законные права русского народа. Если при Ющенко эти "козаки" делали в Крыму что хотели, то теперь получают по голове от украинской милиции.
Коментарі
Никита   | 4.07.2011 17:17
Принципы "Русского мира" для Украины: единство или раскол?
Консенсус Третьего Рима
Ігор Бурдяк   | 4.07.2011 19:53
Не "свобода, взятая сама по себе, является ценностью и для христиан", а: "свобода – это ценность, правильная трактовка которой принадлежит по праву именно (русским православным) христианам".
Інакше: хочеш бути вільним, стань "русским православным".
  | 5.07.2011 14:07
Ігор Бурдяк:
Я так і відчував, що тут явний провокаторський душок і точно! Нікіта робить довгий пас на "Рускій мір", а Бурдяк вже цитує...але не цей Консенсус, отсчбятіну якогось Марченка, який теж параноїдально боїться цього міра. Але навіть у посиланні Нікіти виразно сказано – "Свобода является христианской ценностью". І все. Крапка. А от всі решта інсинуації про рускіх, православних і тд і тп є вже інспірації цього Марченка! Але Бурдяк виставляє і робить свої умньіє вісновки вже виходячи не з цілком справедливого постулату "Свобода является христианской ценностью", а вже з дурацьких посилів ще одного дурака – Марченка. Звідси і його висновок має таку саму цінність.
Никита   | 5.07.2011 17:29
Кр-к:
Оригінал спочатку прочитайте.
Опыт Украины периода правления президента Виктора Ющенко наглядно демонстрирует вред локального шовинизма для культурного, экономического и политического взаимодействия с братскими для украинского народами – русским и белорусским – да и всем обществом Русского мира. Локальный патриотизм государств является высочайшим чувством гражданского самосознания, но он не должен противоречить общим интересам Русского мира – в противном случае он неизбежно вырождается в бесплодный и опасный шовинизм.
Никита   | 5.07.2011 17:31
Настоящий патриот любой из стран СНГ должен ощущать себя не только гражданином своей страны, но и гражданином Русского мира, единой, созданной в прошлом Россией, цивилизации. Национализм "бендеровского" типа, с его презрением к общим ценностям и историческому наследию Русского мира, национализмом в сущности не является.
Консенсус Третьего Рима
Никита   | 5.07.2011 17:35
Кр-к:
параноїдально боїться цього міра.
Це не він параноїдально боїться.
Це Ви параноїдально прониклися любов"ю і повагою до російського світу. Параноїдально – тому що одночасно публікуєте статті про "московітів", ніби в сучасному світі є якісь інші "московіти". Не такі, як будують отой самий російський світ.
Никита   | 5.07.2011 18:32
Кр-к:
робить довгий пас на "Рускій мір"
І хочу стосовно паса. Я зробив тут лінк на статтю про російський світ з одної єдиної причини: тому що принципово не ставлю два своїх лінки на першій сторінці НП. Тим більше два лінки поспіль. А посилання хотів мати під рукою, щоб не загубити. От і зробив це другим коментом. Без пасів і без натяків до теми основного лінку.
Я так і відчував, що тут явний провокаторський душок
Нічого дивного, що відчували провокаторський душок. Кожен судить по собі, відчуває те, чим сам пахне.
  | 5.07.2011 19:01
Никита:
Хіба мова йшла про це? Я звернув увагу, як спаплюжили цілком слушну тезу "Свобода является христианской ценностью" і в що її трансформували різні доброхоти. От і все.
Ігор Бурдяк   | 5.07.2011 19:52
Кр-к:
Можна поцікавитися, як християнство розуміє свободу?
  | 5.07.2011 23:30
Ігор Бурдяк:
Кр-к:
Можна поцікавитися, як християнство розуміє свободу?
Странний Ви однако, пане Бурдяк, бо поки в це твердження Ви втулили (православний), то жодних питань у Вас не виникало! Невже Ви хочете мене переконати, що свобода без православія не має місця?
Ігор Бурдяк   | 5.07.2011 23:52
Кр-к:
Це в "Принципах "Русского мира" для Украины" так. Я думаю інакше: свобода – це коли людина вільна і робить те, що хоче. Свобода з християнської т. з. уточнює: справжній християнин теж вільний, бо він не переступає заповіді не тому, що не має права, а тому, що не хоче їх переступати. А будь-яка конфесійність, в т. ч. "православність" обмежує цю свободу.
  | 6.07.2011 16:03
Ігор Бурдяк:
Знову демагогія. Нагадаю, що первинним було твердження "Свобода является христианской ценностью" Ви ж приплели сюди православіє і розвели свою звичну демагогію під видом критики...власних же інсинуацій. Мало того, та ще й християнську мораль (видно через атавізьм) звично тлумачите лєнінськими визначеннями, що дєскать "свобода єсть осознанная нєобходімость"! Ви ким були у минулому житті, часом не позаштатним лектором общєства "Знание"? Ну дуже у Вас симптоми разючі.
Але повернімося до наших бара..., коментів – коментуйте оригінал, а не свої зумисні перекручення. Знаєте, мені часом здається, що і Біблію Ви вивчали за "авторством" Зенона Косідовського:-)
Ігор Бурдяк   | 6.07.2011 17:40
Кр-к:
християнську мораль (видно через атавізьм) звично тлумачите лєнінськими визначеннями, що дєскать "свобода єсть осознанная нєобходімость"!
Цю фразу задовго до Леніна неоднократно повторювали інші. Мабуть навіть не Спіноза був її автор. І взагалі майже кожна фраза, яку вимовляю я чи Ви уже раніше була кимось придумана. "Нічого нового під сонцем немає".
Але головніше інше. Християнська свобода нічого спільного з цим висловом не має.
Ігор Бурдяк   | 6.07.2011 17:41
Наприклад ті, хто наказав і виконував накази щодо переорієнтації віросповідування пратулинських християн вважали, що роблять нехай і неприємну, але важливу позитивну справу.
Для людей, які досягли рівня християнської свободи в принципі позитивна діяльність не може бути неприємною, хоча майже завжди – важка.
Мораль в розумінні світу – виконувати заповіді, тому що так прийнято, їх наказав авторитетний начальник чи відповідний закон прийняла Верховна Рада.Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua