Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

ВГО "Сила Країни створює Спілку підприємців малого та середнього бізнесу України


-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
3

На підтримку численних побажань представників вітчизняного бізнесу та іноземних інвесторів, ВГО "Сила країни" оголошує про створення Спілки підприємців малого та середнього бізнесу України.

ВГО ''Сила Країни створює Спілку підприємців малого та середнього бізнесу України
На підтримку численних побажань представників вітчизняного бізнесу та іноземних інвесторів, ВГО "Сила країни" оголошує про створення Спілки підприємців малого та середнього бізнесу України.

Метою створення Спілки підприємців малого та середнього бізнесу України є об'єднання досвіду, ініціативи та зусиль представників вітчизняного бізнесу із різних регіонів України, провідних вітчизняних та закордонних експертів, які буде спрямовано на покращення бізнес-середовища, підвищення рівня захищеності прав інвесторів та права власності, а також забезпечення спільного захисту учасників Спілки від чиновницького свавілля та протиправних зазіхань несумлінних учасників ринкових відносин.

Одним із головних завдань діяльності Спілки є організація та проведення круглих столів, форумів, семінарів та конференцій, на яких члени Спілки матимуть нагоду вільно поспілкуватися та обмінятися власними думками із різних нагальних питань, що постійно виникають в діяльності бізнесменів. Фахове обговорення таких питань із провідними експертами, представниками влади та бізнес-спільноти дозволяє якнайкраще вирішити ту або іншу проблему із врахуванням найкращих світових практик, іноземного досвіду та вітчизняних напрацювань.

В структурі Спілки буде утворено Підрозділ із забезпечення безпеки бізнесу, завданням якого буде оперативне реагування на будь-які прояви незаконного втручання в бізнес-діяльність членів Спілки (рейдерські захвати, вимагання хабара, незаконні арешти, зловживання митників та податківців, незаконні перевірки контролюючих та правоохоронних органів тощо).

Для забезпечення постійного зв'язку із Групою миттєвого реагування Чергової частини Підрозділу із забезпечення безпеки бізнесу планується відкрити гарячу телефонну лінію. Завдяки цьому кожен член Спілки матиме можливість отримати оперативний, фаховий та ефективний захист свого бізнесу і своєї власності.

Спілка буде ланкою, що об'єднає бізнесменів усієї України, для реалізації спільних програм та проектів. Разом ми сильні та здатні захистити свої права та інтереси.

Усіх бажаючих прийняти участь у створені та діяльності Спілки підприємців малого та середнього бізнесу України просимо надсилати коротку автобіографічну довідку про себе на e-mail: sylakrainy@meta.ua.

Більще інформації на сайті ВГО "Сила Країни": http://syla.org.ua/novyny/123_VGO-Sila-Krayini-stvoryue-spilku-pidpriemtsiv-malogo-biznesu.html

Обговорення на форумі ВГО "Сила Країни": http://forum.syla.org.ua/viewtopic.php?f=9&t=1550


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua