Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Зигзаги менталітету

Вас-иль | 20.04.2011 10:37

-4
Рейтинг
-4


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
5

Для єдності потрібно розуміння один-одного. Щоб зрозуміти жителю Сходу та Півдня, які відчуття викликають в рядового посполитого з Західної України такі плани, спробуйте проаналізувати власну реакцію на наступні інформаційні повідомлення

Сьогодні, як і завжди, актуальне гасло про єдність народу. Влада, ті, що в більшості, та ті що в меншості демонструють дивовижну одностайність в справі перерозподілу грошових потоків у свою кишеню. А народу підкидають яблука розбрату, щоб чубились, не бачили справжньої причини своїх проблем.

Прикладів успішних дій влади в цьому напрямку – море. Від Табачніка до Фаріон. Яскрава ілюстрація – інформаційна хвиля про наміри пронести Львовом 9 травня 15метровий червоний прапор.

Для єдності потрібно розуміння один-одного. Щоб зрозуміти жителю Сходу та Півдня, які відчуття викликають в рядового посполитого з Західної України такі плани, спробуйте проаналізувати власну реакцію на наступні інформаційні повідомлення.

Сімферопольський окружний адміністративний суд відмовився розглядати позов партії "Русское единство" щодо заборони проведення 9 травня гей-параду організаціями "Радуга" і "Однополая Родина", які хочуть пронести центром Сімферополя 15-метровий червоний фалоімітатор.

Про це повідомляє Wostok.net.

За словами прес-центру "Русского единства", суд не вважає, що планований марш порушує права членів партії, тому залишив позов без розгляду.

Про плани представників організаціями "Радуга" і "Однополая Родина", пронести центром Сімферополя 15-метровий червоний фалоімітатор повідомив представник організації секс меншин Криму Олександр Рябинин.

"Вони будуть разом із нами святкувати День Перемоги над неполіткоректними виродками. Попіл Рема стукає в наші серця. Попередньо вони з нами обговорили, що хочуть 200 осіб привезти з Нью-Йорка, Амстердама ", – повідомив Рябінін.

Зі слів голови Амстердамської міськорганізації партії "Радуга" Сержа Юхуніна, 9 травня активісти двох партій пронесуть символ вулицями Сімферополя: "Понад 800 осіб виявили бажання взяти участь в акції, однак поїдуть не всі. Зараз проводиться відбір тих людей, які будуть відповідно підготовлені".

"Ця акція покаже, наскільки жителі Сімферополя підтримують гомофобію", – сказав голова Одеської міськорганізації партії "Однополая Родина" Жорж Кислюк.

У суботу, 16 квітня, в Одесі відбудеться урочиста зустріч величезного фалоімітатора, який передають з Амстердама. В Одесі зустріч відбудеться о 12:00 на Алеї Слави. Усі бажаючі зможуть залишити побажання просто на виробі, який потім, 9 травня, пронесуть гей-парадом по вулицях Сімферополя.Як очікується, виріб залишиться прикрашати головну площу Сімферополя. Копії будуть розміщені 9 травня на адмінбудівлях в Одесі та Житомирі.
© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua