Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

У Вінниці пройшли урочистості з нагоди відкриття Вінницького апеляційного адміністративного суду.

Sergiy Hodniy | 19.04.2011 11:08

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
1

У заході, котрий пройшов 12 квітня 2011 року у конференц-залі Будинку адміністративних судів (м. Вінниця, вул. Островського 14), взяли участь Голова Вищого адміністративного суду України Олександр Пасенюк, 1-й заступник голови Державної судової адміністрації України Іван Балаклицький, голови окружних та апеляційних адміністративних судів, інші пред

У Вінниці пройшли урочистості з нагоди відкриття Вінницького апеляційного адміністративного суду.
У заході, котрий пройшов 12 квітня 2011 року у конференц-залі Будинку адміністративних судів (м. Вінниця, вул. Островського 14), взяли участь Голова Вищого адміністративного суду України Олександр Пасенюк, 1-й заступник голови Державної судової адміністрації України Іван Балаклицький, голови окружних та апеляційних адміністративних судів, інші представники судової влади регіону.

Серед запрошених – керівники органів державної влади та місцевого самоврядування Вінниці та області: Голова Вінницької ОДА Микола Джига, Вінницький міський голова Володимир Гройсман, народний депутат України Григорій Калетнік, інші офіційні особи.

Розпочав урочисте зібрання своїм виступом голова Вінницького апеляційного адміністративного суду Віталій Кузьмишин. Він зазначив: "Вінницький апеляційний адміністративний суд обов'язково об'єднає всі позитивні напрацювання та результати роботи щодо становлення та розвитку адміністративної юстиції, що були зроблені Вінницьким, Хмельницьким та Чернівецьким окружними адміністративними судами, а також, у свою чергу, надасть їм новий імпульс для покращення якості адміністративного судочинства".

"Перед Вінницьким апеляційним адміністративним судом поставлено завдання стати координатором та орієнтиром єдиної судової практики не тільки для окружних адміністративних судів, а й для районних судів як адміністративних всього Вінницького апеляційного адміністративного округу", – зазначив Віталій Кузьмишин.

Голова Вищого адміністративного суду України Олександр Пасенюк, зосередивши увагу на історії адміністративної юстиції України, відзначив міцні традиції та передові підходи до судочинства на Вінниччині. "Створення Вінницького та Житомирського апеляційних адміністративних судів,¬- зазначив він, дозволить розвантажити апеляційні суди загальної юрисдикції".

Голова Вінницької облдержадміністрації Микола Джига висловив сподівання на запровадження у регіоні адміністративної юстиції нового рівня: "З відкриттям Вінницького апеляційного адміністративного суду ми пов'язуємо сподівання на те, що громадяни нашого регіону і тих областей, на які поширюватиметься його юрисдикція, будуть більш захищеними від усяких протиправних проявів з боку чиновників різного рівня, зі свавіллям яких нам теж доводиться боротися". Губернатор додав, що суди як єдиний орган державної влади, який виступає від імені України, повинні працювати над тим, щоб відновити віру людей у справедливе правосуддя, законність і можливість захисту своїх прав у демократичній державі. Відтак, формуватиметься довіра суспільства до влади і держави в цілому.

Роль новоствореної судової установи у формуванні статусу Вінниці як регіонального адміністративного центру відзначив Вінницький міський голова Володимир Гройсман.

У ході урочистостей було презентовано сайт суду як запоруку відкритості та гласності адміністративного судочинства, окреслено ряд перспектив на майбутнє. Також було представлено процес реплікації судових рішень у автоматизованій системі документообігу у адміністративних судах як засіб визначеності та однаковості судової практики, яка дозволить значно оптимізувати роботу новоствореного Вінницького апеляційного адміністративного суду. Ефективні напрацювання у напрямку розширення зовнішніх та внутрішніх комунікацій представили начальники відділів ВААС Оксана Климентьєва та Неля Гудемчук.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua