Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Громадська організація "Сила Києва": судова влада в Україні некомпетентна та упереджена


1
Рейтинг
1


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
1

Громадська організація "Сила Києва" звернулась до Окружного адміністративного суду м. Києва із позовом до Київської міської ради про скасування Рішення Київської міської ради N7/4819 від 09.09.2010р.

Громадська організація ''Сила Києва'': судова влада в Україні некомпетентна та упереджена
Громадська організація "Сила Києва" звернулась до Окружного адміністративного суду м. Києва із позовом до Київської міської ради про скасування Рішення Київської міської ради N7/4819 від 09.09.2010р.

Нагадаємо, зазначеним Рішенням Київрада ліквідувала у м. Києві районні ради.

Мотивом позову ГО "Сила Києва" є те, що Рішенням Київська міська рада вийшла за межі повноважень наданих їй Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні" та "Про столицю України – місто-герой Київ", а також порушила Рішення Конституційного Суду України від 13 липня 2001 року N11-рп/2001. Зазначеними правовими актами, Київська міська рада наділена повноваженнями щодо вирішення питання щодо утворення або не утворення районних у місті Києві рад та виконавчих органів районних рад, а не щодо прийняття рішення про припинення шляхом ліквідації районних у місті Києві рад та її виконавчих органів.

Також, рішенням N7/4819 від 9 вересня 2010 року Київська міська рада порушила положення статті 21 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", відповідно до якого обмеження прав територіальних громад на місцеве самоврядування згідно з Конституцією та законами України може бути застосоване лише в умовах воєнного чи надзвичайного стану.

Отже, скасувавши районні рада Київрада позбавила громадськість районів Києва на самоврядування.

Ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва від 28.03.2011 р. позовну заяву ГО "Сила Києва" було повернено у зв'язку із тим, що позов Організації є необґрунтованим. А інтенресів ГО "Сила Києва" це рішення бутімто ніяк не зачепає.

Але відповідно статті 2 Статуту ГО "Сила Києва" основною метою діяльності організвації є задоволення та захист творчих, соціальних та інших спільних інтересів своїх членів. Тому скасування районних рад безпосередньо порушує інтереси членів Організації.

Таким чином українська судова влада ще раз підтвердила свою некомпетентність та упереджене ставлення.

ГО "Сила Києва" подала апеляційну скаргу до Київського апеляційного адміністративного суду.

Ухвалу Окружного адміністративного суду м. Києва від 28.03.2011 р. Можна прочитати тут:

Більше інформації на сайті ВГО "Сила Країни": http://syla.org.ua/novyny/90_GO-Sila-Kieva-sudova-vlada-v-Ukrayini-nekompetentna-ta-uperedzhena.html

Обговоренная на форумі ВГО "Сила Країни": http://forum.syla.org.ua/viewtopic.php?f=12&t=177


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua