Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
злочин проти власного народу   кліка Януковича-Азарова   українці   УКРАЇНА

Відволікання уваги народу продовжується!...


3
Рейтинг
3


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
1

Кліка Януковича-Азарова продовжує перекладати з хворої голови на здорову, відволікаючи нас від власної антинародної політики в такий спосіб

На цьому тижні ВР створила чергову "комісію", очолювану затятою "україножеркою" Богословською, яка має встановити правові підстави підписання "газових угод" 19 січня 2009 року. Обумовлюючи ідею створення подібної "комісії", Богословська зокрема зазначила, що газові домовленості, підписані за прем'єрства Юлії Тимошенко, завдали суттєвих збитків Україні.

Наперед заявляю, що я не є прибічник Тимошенко. Навпаки, вважаю, що її політична сила мало чим відрізняється від провладної більшості. Проте для мене істина завжди була на першому місці. Тож не можу пройти повз цієї події.

Отже, все спочатку. Як відомо, ще перший уряд Тимошенко виступав відкрито проти того, щоб і надалі надавали преференції вітчизняним монополістам-магнатам, зокрема в галузі важкої промисловості, а також активно виступав за встановлення світових цін на газ. Причини такої політики були вельми прозорі – в такий спосіб стимулювати в металургійному та хімічному виробництві енергозберігаючі технології, які зазвичай застосовуються в усьому цивілізованому світі. При цьому це не мало зачіпати населення України, яке використовувало газові запаси виключно вітчизняного видобутку у 20 млрд. куб.м. і яких було вдосталь, щоб забезпечити на внутрішньому ринку потреби простого населення. Одначе тодішній президент Ющенко відправив у відставку уряд Тимошенко.

Коли Тимошенко прийшла вдруге, вона активізувала свої потуги, і їй вдалося заключити нові газові угоди з Росією та прибрати з газового ринку вельми сумнівних посередників (ідеться про РосУкрЕнерго).

Та Тимошенко отримала нищівну поразку на президентських виборах, і все звелося нанівець. Прийшовши до влади, кліка Януковича-Азарова ціну на газ для населення встановила також світову, урівнявши ціну газу, що добувається на території України, з російським газом, а газ РосУкрЕнерго, який справедливо анексували, повернувши його в державну скарбницю, віддали колишнім хазяям, тобто доморощеному олігархові Фірташу.

Ось така вона гола правда.

Тож щоб прикрити свою явно антинародну оборудку, кліка Януковича-Азарова й намагається в черговий раз відволікти нашу увагу, повісивши всіх собак на Тимошенко за свою злочинну політику стосовно власного народу...

http://gazeta.ua/articles/politics/375382

Коментарі
+!!!
Рік прем'єрства Азарова "Нафтогаз" завершив зі збитком у 21 мільярд
НАК "Нафтогаз України" завершила 2010 рік з чистим збитком 21 млрд. 431,345 млн. грн..., тоді як в 2009 році її чистий прибуток склав 1 млрд. 258,645 млн. грн.
То хто "зраджує" Україну?!

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua