Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

БАБло перемагає Зло?


3
Рейтинг
3


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
1

Чого не скоїш заради власного благополуччя...

БАБло перемагає Зло?
Ось і дочекалися!... Тридцятитрьохрічна журналістка Дарина Чепак не витримала "осади" й стала прес-секретаркою "двічі несудимого" Януковича, побачивши в ньому раптом "людину, яка хоче змін на краще в цій країні", і це не дивлячись на те, що раніше вона вельми критично ставилася до цієї особи, якщо не сказати більше. Тож у мене виникли величезні сумніви, аби й надалі вона дотримувалася свого незламного кредо: "Чесність, відкритість і оперативність – це ті речі, які для мене дуже важливі".

Від цього наступне питання – що спричинило насправді такі несподівані метаморфози в цій непередбачуваній дівочій голівці?...

Дві тисячі років тому тридцятитрьохрічний Ісус Христос залишився вірним собі, за що і постраждав на Хресті. Відтоді фарисеї його шанують, набудувавши тьми і тьми храмів.

Сьгодні тридцятитрьохрічна українська журналістка Дарина Чепак знехтувала Заповідями Христовими і пішла на службу сатані...

http://www.pravda.com.ua/news/2011/03/17/6024284/

http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,210268157

http://zik.com.ua/ua/news/2011/03/18/277671

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua