Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Слідчий добрий, слідчий злий...

ЗаХар | 3.03.2011 20:26

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
2

Як КПУ з Януковичем сперечалась

Злий. Член ЦК Компартії Юрій Соломатін пропонує встановити пам'ятник Сталіну на Європейській площі в центрі Києва. Соломатін стверджує, що поставити пам'ятник Сталіну на Європейській площі – це ініціатива не КПУ, або іншої політичної сили, а "радянського народу", тобто людей, які виступають за відновлення Радянського Союзу. Соломатін поки що не береться прогнозувати термін появи монументу в центрі столиці. Але стверджує, що це відбудеться раніше, ніж припускає більшість українців.

Добрий Виступаючи в прямому ефірі в рамках проекту "Розмова з країною" Президент України Віктор Янукович запевнив, що Україна не переглядатиме свого ставлення до постаті Сталіна На запитання щодо ставлення до встановлення у Запоріжжі пам'ятника Сталіну Янукович відповів, що в Україні дана оцінка постаті Сталіну, і, "безумовно, Україна не буде переглядати своє негативне ставлення до цієї історичної постаті"

Почитають таке європейці і вирішать – Ой як же важко жити справжньому західникові Віктору Федоровичу, доводиться підтримувати спокій в країні і одночасно демократизувати терени, переповненні совками-сталіністами.

А в цей час в Запоріжжі по всiх ув'язнених за пам'ятник Сталiну закрили справу за статтею "Хулiганство". Справу закрили, оскiльки всi пiдзахиснi мали умисел не на вчинення хулiганських дiй, а на руйнування пам'ятника Сталiну. Цiєю ж постановою порушено нову справу по iншiй статтi – "Умисне пошкодження майна у великих розмiрах". Разом з тим, запобiжний захiд у зв'язку iз закриттям кримiнальноi cправи не скасований, хлопцi продовжують перебувати в СІЗО по закритiй кримiнальнiй справi. (З блогу О. Білозерської)

Суто випадково – головний міліціонер запорозької області та головний прокурор -регіонали з Макіївки.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua