Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Путін призначив наглядача Малоросії

jurko | 15.02.2011 23:54

5
Рейтинг
5


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
1

В силу нових, передусім внутрішньополітичних, завдань із реалізації сценарію "Путін-3", включно до оперативного управління російською експансією в Україні, залучена так звана група "пітерських чекістів" на чолі з Ігорем Сєчіним.

Путін призначив наглядача Малоросії
В силу нових, передусім внутрішньополітичних, завдань із реалізації сценарію "Путін-3", включно до оперативного управління російською експансією в Україні, залучена так звана група "пітерських чекістів" на чолі з Ігорем Сєчіним.

За планом Сєчіна, наступ відбувається на двох фронтах – гуманітарному та економічному. Найбільш успішна останнім часом московська експансія в гуманітарному секторі. По-перше, протистояти подібному натиску може тільки опозиція, будь-які ініціативи якої нинішня українська влада апріорі не сприймає. Крім того, вона завжди загравала із проросійським виборцем, який став, до речі, для Віктора Януковича справжнім електоральним ядром. Тому для неї підтримувати українство в питаннях мови, історичних трактувань, освіти і культури для рейтингу Президента і правлячої Партії регіонів смертельно. Ну а, по-друге, малорентабельна, у розумінні доморощених олігархів, "гуманітарка" не цікавить жодну із груп впливу в оточенні Януковича, та, скоріш за все, і його самого.

Ця галузь віддана на розтерзання виключно міністрові освіти, науки, молоді та спорту Дмитру Табачнику, який фактично досягнув після адмінреформи статусу гуманітарного віце-прем'єра (з "гуманітарки" він не займається тільки охороною здоров'я і, поки що, культурою). Саме на Табачника зробив ставку Сєчін – за даними з різних джерел, у них склалися дуже плідні дружні стосунки. Судячи з усього, саме тому Табачник перетворився на своєрідну "священну корову" влади – його не критикують ні представники впливових внутрішньопартійних груп, ані сам Президент.

Паралельно Росія здійснює небувалу за всю історію незалежної України експансію у суміжних з гуманітарною сферою церковних відносинах. Її проводить безпосередньо глава РПЦ Кірілл і цьому сприяє, на жаль, особисто Янукович, що підпав під вплив вищих духівників виключно Московського патріархату. До речі, Сєчін – вельми дружний з патріархом, і коли Кірілл ще був митрополитом, багато хто зараховував його до табору найближчих сєчінських союзників. Поки що РПЦ атакує переважно УПЦ Київського патріархату, про що час від часу заявляє сам патріарх Філарет. Втім, у разі перемоги над УПЦ КП, Московський патріархат сконцентрується на боротьбі з українськими греко-католиками, яких іменує не інакше як уніатами. Наступ на УГКЦ буде ідеально кореспондувати із загальнополітичною установкою Кремля – за підтримки української влади загнати Галичину в гетто "

Переклала за

http://politics.comments.ua/2011/02/11/230228/putin-naznachil-smotryashchego.html

Юлія Шибівська

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua