Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Експерт: Яценюк за лаштунками підтримав Януковича


-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
3

Яценюк за показовою опозиційністю застосовує подвійні стандарти

Експерт: Яценюк за лаштунками підтримав Януковича
Арсеній Яценюк за лаштунками підтримав Януковича. Про це заявив політолог Володимир Поляков, коментуючи хід голосування в парламенті змін до Конституції щодо продовження повноважень Верховної Ради та Президента.

"Арсеній Яценюк, який показово голосував проти продовження на півтора роки каденції Верховної Ради та на півроку повноважень Президента, за лаштунками голосами своєї неформальної депутатської групи фактично підтримав Януковича", – наголосив експерт.

"Показовим є позитивне голосування за зміни до Конституції Миколи Мартиненка, який останнім часом робить ставку на політичну силу Яцюнюка та з яким Арсеній Петрович 22 січня складував пазли. Подібну поведінку продемонстрував й спікер Володимир Литвин, який утримався від голосування, проте фракція якого у повному складі проголосувала за відповідні зміни", – підкреслив Поляков.

За словами політолога, Арсеній Яценюк за показовою опозиційністю застосовує подвійні стандарти, щоб з одного боку підіграти виборцю, а з іншого зберегти гарні відносини з владою.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua