Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Всеукраїнська громадська організація "Сила Країни": підвищення тарифів у місті Києві відбулось незаконно


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
2

Підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги у місті Києві відбулось незаконно.
Про це заявив голова Всеукраїнської громадської організації "Сила Країни" Сергій Кравченко.


Всеукраїнська громадська організація ''Сила Країни'': підвищення тарифів у місті Києві відбулось незаконно
Підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги у місті Києві відбулось незаконно.

Про це заявив голова Всеукраїнської громадської організації "Сила Країни" Сергій Кравченко.

"НКРЕ перед підвищенням тарифів мало б винести це питання на громадське обговорення, або ж, хоча б не порушувати Закон про житлово-комунальні послуги та розповісти про підвищення за 30 днів до початку введення", – сказав С.Кравченко.

За його словами НКРЕ порушило пункт 5 статті 32 Закону України про житлово-комунальні послуги, коли 14 грудня прийняло рішення щодо підвищення тарифів для населення Києва на тепло та гарячу воду на 30%. Відповідно до рішення НКРЕ тарифи вводяться з 1 січня і таким чином порушується норма закону, щодо 30-денного терміну оповіщення населення.

Окрім цього, як наголосив С.Кравченко, НКРЕ дещо перевищує свої повноваження і спекулює цінами, адже у Києві працює 188 котелень, 2 ТЕС та завод "Енергія" і для кожного з цих об'єктів встановлюється різна вартість гігакалорії. Однак ж для киян, в незалежності від будинку, його стану та місця розташування всі ціни за квадратний метр тепла однакові.

С.Кравченко зазначив, що столична влада також дивує своєю некомпетентністю, адже замість реалізації програми з встановлення лічильників тепла та гарячої води по всіх квартирах міста, КМДА витрачає близько 300 мільйонів гривень на популістське рішення щодо відтермінування дати підвищення тарифів на місяць.

"Цієї суми в 300 мільйонів мало б вистачити на кілька лічильників в кожну квартиру, що дало б змогу киянам самім контролювати якість та кількість тепла і платити на суму до 30% меншу задекларованої. Тобто встановили б лічильники і підвищення не було б відчутне взагалі. Натомість ці кошти ідуть на оплату різниці в тарифах, щоб протягом всього січня вони не підвищувались. Це некомпетентність та абсурд, або ж має місце якась чергова махінація", – наголосив громадський діяч.

Більше інформації на сайті ВГО "Сила Країни": http://syla.org.ua/novyny/53_VGO-Sila-Krayini-pidvishchennya-tarifiv-vidbulos-nezakonno.html

Обговорення на форумі ВГО "Сила Країни": http://forum.syla.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=39


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua