Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Притча

Вас-иль | 9.01.2011 20:51

6
Рейтинг
6


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
1

У інших царів, при дворі, ведуть розмови про війну, лицарські турніри, полювання. А в тебе при дворі говорять про страви, методи їх приготування, ложки і каструлі.

Гостювали в царя три брати. Подали їм на вечерю барана та вино. Понеже брати зарекомендували себе мудрими та спостережливими людьми, цар вирішив підслухати про що вони говоритимуть за вечерею. Один говорить: По-моєму, цей баран вигодуваний молоком собаки. Другий каже: Не знаю, як баран, але лоза, яка дала це вино росте на могилі. Третій каже: Не знаю про барана і лозу, але наш цар – син кухаря.

Зацікавило це царя. Викликає він пастуха і грізно говорить: Признавайся, що за барана ти мені приніс. Той зізнався, що в нього загинула вівця і він змушений був ягня віддати годувати собаці, щоб не загинуло. Тоді цар викликає садівника – той признався, що виноградник росте на кладовищі. Цар іде до матері, і запитує: Чий я син? Та спробувала відмовлятись, але цар пригрозив всіма карами за брехню. Ну і та йому призналася. Що в них з його батьком довго не було дітей. Потім народилась дівчинка. І щоб врятувати престол, вона звеліла замінити дівчинку на сина царського кухаря, який родився в цей же час. Потім їх одружили. Так, що царська дружина – царська дочка, а цар -син кухаря.

Взнавши це, цар покликав братів. Запитує в першого: Чого ти сказав, що баран вигодуваний собакою. Той відповідає: Баран був молодий, жирний, прекрасно приготовлений. Але його м'ясо було настільки прісне та несмачне, що я і припустив, чи не собакою він вигодуваний. Другий – про вино теж сказав, що воно було прекрасне на смак, солодке, але випивши його він відчував якусь важкість, тому припустив, що лоза росла на могилі.

Третій брат злякався, кинувся царю в ноги і став просити пробачення за необережно мовлені слова. Той його примусив сказати, звідки він взяв, що цар – син кухаря. Той хоч-не-хоч змушений був пояснити. Каже – ти царю, поставою, манерами, освітою, не лише не поступаєшся іншим царям, а і переважаєш їх. Але, у інших царів, при дворі, ведуть розмови про війну, лицарські турніри, полювання. А в тебе при дворі говорять про страви, методи їх приготування, ложки і каструлі. Тому я і насмілився припустити, чи не сином кухаря є цар.В авторській програмі Яна Табачника "Честь маю запросити", яка транслювалася телеканалом Інтер заступник генерального прокурора України Ренат Кузьмін та народний депутат України Святослав Піскун виконали на двох роялях мелодію відомої блатний пісні "Мурка". (http://www.youtube.com/watch?v=j1f5F3-1wfI&feature=player_embedded)

Програму "Честь маю запросити" веде артист і народний депутат України Ян Табачник. На програмі зібралася вся еліта мистецтва, науки, спорту і, звичайно, політиків.

Цікаво, хто лідер цієї компанії, в якій прокурори виконують такі пісні?


Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua