Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Руслан Коцаба   Гімн   Славень   лист-звернення   Генеральна прокуратура   Пшонка   Івано-Франківськ   Новий Рік   наруга над державним символом

Мій лист до Пшонки з приводу наруги над Державним Славнем

Руслан Коцаба | 6.01.2011 14:56

10
Рейтинг
10


Голосів "за"
10

Голосів "проти"
0

Зважаючи на гучний резонанс про мій лист до Генпрокуратури щодо притягнення до кримінальної відповідальності винуватих у кастрації Державного Славня у новорічну ніч, вирішив подати цей лист без скорочень та коментарів. Чесно запрошую усіх свідомих Громадян, які теж на власні вуха чули це "обрізане" неподобство, продублювати листа. Христос народився

Мій лист до Пшонки з приводу наруги над Державним Славнем
Генеральному прокуророві

п.Пшонці Віктору Петровичу

м.Київ, вул. Різницька 13/15

Коцаби Руслана Петровича,

громадянина України, українця,

1966 р.н., проживаю в Івано-

Франківську, вул...Кармелюка 2/23,

ст.тел. 050-338-67-98

З В Е Р Н Е Н Н Я

українця Руслана Коцаби до Генерального прокурора В.Пшонки

з приводу наруги над Державним Гімном України


В ніч із 31 грудня 2010 року на 1 січня 2011 року в момент переходу годинника через 12-ту годину ночі, тобто, переходу з одного року на наступний, на головній площі України завжди лунає Державний Гімн України "Ще не вмерла України...", який транслюється всіма каналами на Україну.

Так було всі роки, відколи були прийняті Верховною Радою головні символи нашої Держави – Герб Тризуб та гімн "Ще не вмерла України і слава, і воля" на слова П. Чубинського і музику М. Вербицького.

Слова і музика Державного Гімну України затверджені Законом України "Про Державний Гімн України", стаття 1, ще 6 березня 2003-го року і підписані тодішнім Президентом України Леонідом Кучмою. В тому ж законі сказано: "Стаття 3. Наруга над Державним Гімном України тягне за собою відповідальність, передбачену законом."

Інакше, ніж наругою над Державним Гімном України, не можна вважати цьогорічний перехід з 2010-го на 2011-й рік! Всім відомий Гімн на головній площі України пролунав урізаним! З нього викинуті слова:

"Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці.

Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці."

Хто вчинив наругу на Державним Символом? Хто вважає себе таким собі "воріженьком", що із страху перед українським національним, що став Державним, Гімном на догоду правдивим ворогам вилучив слова із тексту? Хто дасть належну оцінку організаторам цього ганебного дійства на головній площі України?

Впевнений, що український народ правильно оцінить антиукраїнські дії таких засланих "козачків" і, раніше чи пізніше, викине їх на смітник історії. Але належне реагування повинні здійснити офіційні особи, покликані захищати Закон і притягати винних в нарузі над державними символами до відповідальності.

Тому звертаюся до Генерального Прокурора України з вимогою відкрити кримінальну справу по факту наруги над Державним Гімном України, здійснену під-час святкування нового, 2011-го року. Пропоную здійснити відповідні дії до керівництва Київської міської ради та Київської міської адміністрації стосовно встановлення винних у цьому ганебному факті знущання над титульною нацією. Додатково нагадую про передбачену законами України процедуру та терміни для надання письмової відповіді про факт наруги над Державним Гімном України.

З повагою і надією на взаєморозуміння, _______________________ /Р.Коцаба/
© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua