Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Ющенко   Тимошенко   Табачник   НаУКМА   Україна-РФ   реформи   радянська ідеологія   новий законопроект "Про вищу освіту"
3
Рейтинг
3


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
0

В'ячеслав Брюховецький: За Табачником стоїть Москва

Никита | 4.01.2011 15:24
Україну хочуть залишити у пострадянському мисленні...
Україна зміниться у 2015 році...
Ющенко – хороший чоловік, але як політик він програв. Причому жорстко програв. І ця поразка дуже вплинула на ближче майбутнє України. Він не є політик...
Тимошенко не посадять – вони теж не такі дурні.
Коментарі
Никита   | 4.01.2011 15:28
"В настоящее время на Украине осуществляется проект, который способен, в перспективе, свести на нет русское влияние в интеллектуальной сфере. Это проект Киево-Могилянской академии. Преподавание в этом ВУЗе ведется на украинском и английском языках. Качественное обучение английскому языку дает возможность в принципе не обращаться к русскому культурному фонду, что выводит развитие всех передовых дисциплин из русла развития постсоветской науки и переводит их в развитие современных интеллектуальных течений Запада".
Ось чого бояться!
Никита   | 4.01.2011 15:31
Ось чого бояться! Не мови англійської, а бояться, що мислитимуть інакше наші студенти, які з першоджерел читають не пострадянське, а справді те, що є інтелектуальним здобутком всього людства. І Табачник виконує завдання, щоб не англійську мову знівелювати, а щоб, не дай Бог, мислення українців не вийшло за рамки, визначені кимсь в іншій державі.

На щастя, у Верховній Раді є люди, які розуміють, куди це може затягти освіту. 17 грудня був зареєстрований новий законопроект "Про вищу освіту", підготовлений представником Президента у ВР Юрієм Мірошниченко з ПР.
Це найпрогресивніший проект закону з усіх, які готували за час незалежної України.
Никита   | 4.01.2011 15:33
Законопроект "Про вищу освіту", підготовлений Юрієм Мірошниченко з ПР –
це справді законопроект, спрямований на розвиток української освіти. Якщо в законопроекті Табачника акцент робиться на "послушании", то в цьому проекті основний акцент на якість і відповідність навчального процесу державним стандартам.
Ми підтримуємо цей проект. Я дуже приємно здивований, що ПР фактично нас підтримує. Я дуже сподіваюся, що саме цей законопроект буде покладений в основу майбутнього закону.
Ігор Бурдяк   | 4.01.2011 23:52
Я кажу: та ні, це не для мене, якщо я туди піду – я кину свою роботу, мене обрали, я мушу там працювати. – Та будеш собі сидіти на хуторі, як всі роблять. Останній його аргумент мене вразив: тобі що, гроші не потрібні? Чекай, зарплата? Та де! І це мені казала по-своєму порядна людина, український патріот.
Гроші треба мати. Очевидно, що людина без грошей – це раб. Але навіщо вам стільки грошей, навіщо вам ці вілли божевільні, дорогі машини, що воно дає? Мені воно не потрібно. Я просто не хотів бути серед них. Всі вони переважно думають тільки про гроші. І це не лише у нас. За кордоном те саме.
Никита   | 5.01.2011 00:00
Ігор Бурдяк:
О, Ви знайшли відповідь на своє запитання – "чи буде красти моральний невіруючий, якщо стане депутатом?"
Відповідь така: моральна людина, як правило, не може стати депутатом, або, ставши ним, не може втриматися на цій посаді і вимушена піти.
А це окремий випадок загального правила, яке гласить: політика і мораль – неумісні речі. Політика vs мораль.
(звісно, немає правил без винятку)
Никита   | 5.01.2011 00:02
політика і мораль – несумісні речі (як правило)
Ігор Бурдяк   | 5.01.2011 07:19
Никита:
Ігор Бурдяк:
моральна людина, як правило, не може стати депутатом, або, ставши ним, не може втриматися на цій посаді і вимушена піти.
Але є і третій варіант. Людина пристосовується до нового середовища і стає такою, як всі в ньому. І таке трапляється дуже часто.
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua