Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Влада завинила підприємцям 2 млрд. грн., але арештовує активістів за "псування гранітних плит" – профспілки

Ирина Набожняк | 30.12.2010 11:03

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
1

Перш, ніж звинувачувати активістів Підприємницького Майдану у нанесенні збитків за "псування гранітних плит" на суму 200 тис. грн., влада повинна повернути майже 2 млрд. грн. підприємцям, які вони втратили через незаконне подвійне оподаткування, яке виникло в результаті змінених положень Закону "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхуванн

Влада завинила підприємцям 2 млрд. грн., але арештовує активістів за ''псування гранітних плит'' – профспілки
"З липня поточного року й до цього часу, з підприємців, які працюють за спрощеною системою оподаткування, у примусовому порядку із шаленим адміністративним тиском стягують додатковий так званий "соціальний збір" до Пенсійного фонду. Загальна сума, яку втратили підприємці сягає до 1 млрд. 968 млн. грн.", – зазначає Володимир Мартиненко.

У профспілках наголошують, що ці примусові відрахування до Пенсійного фонду є незаконними. "Згідно діючого на сьогодні податкового законодавства, до єдиного податку вже входить сума, яка призначається для перерахування до Пенсійного фонду. Вона складає 42% єдиного податку. Після відрахувань до Пенсійного фонду цієї частини єдиного податку, який сплачує приватний підприємець-спрощенець, решта цього податку розподіляється між іншими фондами соціального страхування", – пояснюють у профспілках.

Крім того, підприємці підкреслюють, що після вступу з 1 січня 2011 року в дію Податкового Кодексу, через посилення податкового пресу півтора мільйони тих, хто працює за спрощеною системою оподаткування, щомісячно втрачатимуть мінімум 1 млрд. 50 млн. грн...

"Протягом першого півроку-року дії Податкового Кодексу до 700 тис. підприємців фізичних-осіб та підприємств малого бізнесу взагалі припинять своє існування, тобто втратять майже 100% своїх прибутків. У абсолютному виразі сума цих втрат протягом року складе, приблизно, 26,2 млрд. грн... Ті ж підприємці, які залишаться працювати, внаслідок погіршення умов економічної діяльності, протягом року загалом додатково втратять від 7,86 млрд. до 23,58 млрд. грн. своїх прибутків", – зазначають у профспілках.

Нагадаємо, за підсумками акцій протесту проти прийняття Податкового Кодексу 2 грудня 2010 року було створено Всеукраїнську профспілку працівників ринків, торгівлі та підприємців.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua