Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Генеральний бовдурат України.


3
Рейтинг
3


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
3

Сага про порушення кримінальних справ проти опозиції та дебільний популізм.

 Генеральний бовдурат України.
Бандитам тюрми! Так кілька років поспіль годували лохтурат. І чим більше кричали, чим більше вішали бігмордів по країні, тим більше цей лохтурат не вірив, що бандити таки будуть сидіти в затишних "червоних зонах". Лохтурату не зрозуміти, що посадити народно обраного поважного бандита не так просто, коли всі питання у нас вирішує, тобто підтримує обвинувачення в суді, Генеральний бовдурат України в особі численної пискобратії бовдурів та "вовків позорних".

Пан отруєний чомусь вирішив кардинально не змінювати кадрову політику Генерального бовдурату, а даремно, бо саме ця гинституція йому і зробила западло, – фактично заблокувала садіння бандитів в тюрми та порішала для пацанів всі справи. Пан отруєний ще якось рухався, ще щось патякав про націю, а за спиною тримав форму з трьох пальців. Бандити стали друзями, а Генеральний бовдур України всидів у своєму затишному кріслі. Зараз, напевно буде мемуари писати та займатись правозахисною діяльністю. У нас завжди ці бовдури на пенсії стають адвокатами та розумниками.

Товариш народносамооборонець щось тоді розказував з приводу коврового закриття кримінальних справ на цих народно обраних шанованих бандюків, але методи говоріння нагадували галіму передвиборну агітацію. Щось на кшталт: "Я тут ні прі дєлах, це все він, Бовдурат". Чогось самооборонці не лягали кістьми біля Генерального бовдурату і не вимагали, щоб ця структура повернулась до людей обличчям і не продукувала навоз для суспільства. А даремно. Якщо б тоді пан екс -міністр знав чим обернеться для нього залишення гідри живою, він би діяв по іншому. А може він дійсно каші мало з'їв, щоб строїти з себе такого крутого перця?

Але повернемось до наших сьогоднішніх справ. Нова влада реабілітованих бандюковичів тріумфально завершила поділ всієї вертикалі влади та почала реалізовувати гіпертрофоване помаранчеве гасло: Чужим бандитам тюрми, своїм халва!

І Генеральний бовдурат України запрацював. На гора штампуються кримінальні справи, шиті та перешиті, штопані та перештопані. Даёшь плян, як мовиться. Вже є близько двох десятків таких начеб то справ про начеб то викрадені кошти. Пшонянокашник тільки і рапортує про "вісті з поля". Ще й таку показуху влаштували. Головне, щоб Пахан гарні оцінки поставив, закрив очі, де треба закрити та не втручався в діля бовдураторські.

Що з того може вийти? Головний народносамооборонець вже ледь не доздихував як політик, сидів собі дома, шукав роботу на 5 тисяч гривень та випасав свою собаку, а тут ці реаніматори приїхали на швидкій реаніматорській автомобілі та пов'язали його. Всьо. Тепер цьому Вуценку світить ще кілька років політичної дороги. У нас лохтурат полюбляє цих "обіжених начеб то дисидентів". Кажуть, що Бовдурат може поставити на потік реанімацію померлих та доздихуючих політиків. Можуть навіть Мороза врятувати. Тільки кілька червоних камер і всьо путьом.

А взагалі насмішили. Одна двічі несудима особа межи гір там щось прихопила та вертольотний майданчик будує в центрі міста, має свій "лічний" міст та ВИП-дорогу. Інші також даремно часу не витрачали, а тут водію пенсію зробив. Ха-ха ха! Ото вже дурнів країна наробила. Хто ж так опускає. То вже б наркоти підкинули або атомну боєголовку, а то бач екологічні гроші на пенсії витратила. Та наш лохтурат ці нецільові витребеньки рахує за нормальну справу. Дурні японці дали гроші на екологію, бо вони бач за здоров'я своє та наше переймаються. А ми взяли та проїли. Та це ж нормальна справа. Ото вже злочин.

Не знаю, що там у нашого бовдурату вийде з цими перешитими справами, хоча чисто з профілактичної точки зору захід правильний, нехай знають як 5 років херньою займатись та плюватись один одному в обличчя. Гадаю, що ці справи розсипляться, а Пшонянокашник досить швидко піде також писати мемуари або навіть стане почесним адвокатом або навіть народно обраним.

А дисидентів у нас люблять. Пенсію він водію зробив! Та у нас це свята справа. Вся країна так живе. Це така у нас норма моралі. Мораль у нас така, збочена, а ми всі збоченці.

Наш провінційний бовдурат нещодавно відмітився. Порушили кримінальну справу проти трьох жінок за використання свого службового становища, скоєного групою осіб при обтягчуючих обставинах. А було ось як. Одна жінка вирішила дитині на навчання заробити, попросила напарницю попрацювати за неї місяць. Та цілий місяць в дві зміни пахала, як треба (робота дуже тяжка за мінімальну зарплатню, не буду казати, бо конфіденційна інфа), друга в Києві без вихідних на "стройці" також не сиділа. Начальниця на це трохи закрила очі, бо вона ж розуміє, що жити в цій країні тяжко. Заробили жінки свої нещасні копійки, а прокуратура тут з перевіркою, інша напарниця здала, і є, табеля підроблені, у відомості на отримання зарплатні підпис д не той. Все. Злочин. А жінки, шановані в місті, гарні матері, – злочинці з умовним строком. Отакий він у нас бовдурат з армію падлюк без сумління та цинізмом всередині з руками по лікоть в крови.

Ну я не можу, пенсію водію зробив. Ну насмішили. 12 років світить. Хто цих придурків наробив? Де ж вони беруться? Країна ж нормальна. Не якесь там Папуа-Гвинея. Майже європейська. Люди розумні та роботящі. А керують такі боооооооовДУУУУУУУУУУРРРРРРРРИИИИИИИИИИИИИИ!!!!!!!!


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua