Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Руки геть від нашої історичної пам'яті!

jurko | 11.12.2010 00:34

10
Рейтинг
10


Голосів "за"
14

Голосів "проти"
4

ЗАЯВА ПРОВОДУ ОУН

Руки геть від нашої історичної пам'яті!
В Адміністрації Президента України підготовано проект Указу про ліквідацію ряду державних установ, зокрема Інституту Національної Пам'яті.

Інститут Національної Пам'яті був створений попереднім Президентом Віктором Ющенком у відповідь на численні пропозиції науковців за зразком подібних установ в ряді європейських країн з метою дослідження та популяризації українського минулого, збереження національної ідентичності, патріотичного виховання та засудження злочинів тоталітарних режимів.

З приходом до влади прокремлівського режиму Віктора Януковича влада активно розпочала наступ на поширення історичної правди та національної свідомості, що зокрема яскраво проявилося в призначеннях на посаду міністра освіти та науки українофоба Дмитра Табачника, директора ІНП – комуніста Валерія Солдатенка, репресіях проти українських науковців, запереченні геноцидного характеру Голодомору тощо.

ОУН безкомпромісово стоїть на засадах боротьби за українську національну державність і необхідності захисту національних інтересів. В цьому контексті вагомою є роль такої структури, як ІНП, проти закриття якого ми категорично протестуємо. Заяви представниці Адміністрації Президента Ганни Герман про зміну статусу ІНП і пряме підпорядкування Януковичу розглядаємо лише як невдале оправдання перед протестами громадськості. Важлива не форма підпорядкування, а засаднича мета, зміст і результати роботи по збереженню національної пам'яті та обороні доброго імені України.

ОУН вимагає відкликати з проекту Указу пункт про ліквідацію ІНП та замінити на посаді його нинішнє керівництво науковцями, не причетними в минулому і тепер до комуністичної партії чи КҐБ, котрі винні в злочинах проти українського народу.

Закликаємо активно підтримати нашу позицію громадські організації, партії -всіх українців в Україні та за її межами.

Головне – не мовчати! Руки геть від нашої історичної пам'яті!

Київ, у грудні 2010 року. Провід ОУН (б)


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua