Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Руслан Коцаба   Народне ОКО   МВФ   Міжнародний валютний фонд   звернення Руслана Коцаби   відмова від боргів МВФ   Івано-Франківськ   світова банда банкірів   світовий заговор   громадянська позиція

Я, Руслан Коцаба, відмовляюся від боргів МВФ!

Руслан Коцаба | 4.12.2010 11:10

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
4

Зважаючи на суспільний резонанс мого листа до керівництва Міжнародного валютного фонду про мою відмову виплачувати "ліві" борги і можливу перспективу групового звернення активних Громадян у вигляді петиції до (в першу чергу!) нашої марнотратної влади бандюковичів та засліплених жадобою надприбутків бізнесюків з МВФ. Прохання підтримати, адресу даю

Я, Руслан Коцаба, відмовляюся від боргів МВФ!
01 грудня 2010 року

Директору розпоряднику МВФ

(Міжнародного валютного фонду)

панові Домініку Стросс-Кану

Громадянина України Руслана Коцаби,

1966 р.н., мешкаю м.Івано-Франківську,

вул.Кармелюка 2/23, 76010, освіта вища

ст.тел.+380503386798

ЗАЯВА.

Керуючись ст.ст. 5, 13, 15, 18, 27, 34 Конституції України, заявляю, що всі кредитні ресурси, які надавалися керівництву України не мають ніякого відношення до мене особисто, а також до членів моєї родини.

За час існування України, з 24 серпня 1991 року до сьогодні, мені жодного разу не була представлена правдива інформація цілей здобуття наданих кредитних ресурсів Міжнародного валютного фонду.

Мені, Руслану Коцабі, стало відомо із доступних інформаційних джерел, що саме моя держава лідирує у переліку боржників МВФ, які позичали на невигідних умовах кредити під час світової фінансової кризи та друге місце у світі за зведеною сумою кредитів від МВФ, що складає понад 1100 американських доларів з кожного, навіть новонародженого, українця.

Ніколи, я підкреслюю – ніколи, керівництво моєї держави не надавало офіційного протоколу направлення кредитних ресурсів до якихось галузей української економіки.

Жодного разу в офіційних виданнях Президента України, Уряду України, Верховної Ради України не були представлені документи, які підтверджують використання наданих кредитних ресурсів на території України.


Офіційна сума боргів держави Україна офіційно зафіксована в Законі України "Про державний бюджет України на 2010 рік" в розмірі 315 мільярдів 715 мільйонів 906 тисяч 300 гривень, що на 25% перевищує дохідну частину бюджету на 2010 рік, а це свідчить про дефолт.

Я, як громадянин України, не маю права розділяти борги, які беруться невідомо для яких цілей і невідомо на яких умовах.

Крім того, доводжу до Вашого відома, що в 2008 році на рефінансування банківського сектору країни було виділено більше 60 мільярдів гривень, які до сьогодні не повернуті до бюджету країни, а сума більше 30 мільярдів гривень уже ніколи не повернеться до бюджету країни, так як вказані фінанси виведені із країни через банки, які зараз терміново ліквідовуються.

Окрім того, в країні існують корпоративні борги підприємств під гарантії держави Україна, які видавались невідомо як і ким визначеним підприємствам та фірмам для невідомо ким обґрунтованого ведення бізнесу. Я не знаю переліку цих фірм і причин, за якими кредити їм видавались та на підставі чого такі величезні кредити видавались в Україні.

Спираючись на вищесказане, та керуючись Конституцією України заявляю, що знімаю з себе відповідальність з повернення кредитів, які були залучені урядом України для невідомих цілей і використовувалися в цілях кредитування фінансових груп, наближених до керівництва країни протягом 20-ти років.

На підставі вищевикладеного прошу викреслити мене, тимчасово непрацюючого українця Руслана Коцабу, мою дружину Уляну і двох донечок: Квітославу (6 рочків) та Зореславу (3 рочки) зі списку боржників Міжнародного Валютного Фонду.Для бажаючих підтримати надаю адреси:

International Monetary Fund

700 19th Street, N.W.

Washington, D.C. 20431

U.S.A.

Тел.: (202) 623-7430 Факс: (202) 623-7201

Е-мейл: publications@imf.org

Інтернет: http://www.imf.org/pubs

http://www.imf.org/pubs

www.imf.orgКоментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua