Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Програма

Вас-иль | 22.11.2010 14:55

3
Рейтинг
3


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
1

Всі проблеми, що є зараз у суспільстві, мають в основі порушення Конституції та законів

Зрозуміло, що самостійно підприємці нічого не здобудуть в протистоянні з владою. Необхідно розширювати коло учасників протесту. В звязку з цим постає питання про програму дій та кінцеву мету акцій протесту, яка, очевидно, не може обмежуватись Податковим Кодексом.

Не треба нічого винаходити. Програма дій повинна бути проста. Неухильне дотримання ВСІМА закону. Рівність ВСІХ перед законом.

Всі проблеми, що є зараз у суспільстві, мають в основі порушення Конституції та законів. І розграбування бюджету, і нечесні суди, і корупція, і перекриті дороги при проїзді чиновної задниці, і шалена нерівність в зарплатах і пенсіях. Слід мати на увазі, що всі закони, всі рішення, що наприймали за останній рік є незаконними, нелегітимними, здійснені в порушення законів та Конституції. Тому, вимагати треба не ветування окремого закону, відміни окремої статті закону. Вимагати треба зміни правил гри. І відповідальності винуватців всіх порушень. І люстрацію, і нові вибори. Спочатку люстрацію, потім вибори.

Влада щодня і щогодини порушує закони. Вона сама себе зробила нелегітимною. Тому боротьба проти влади є боротьбою за торжество закону і справедливості. Це повинні усвідомити всі. Як протестувальники, так і байдужі, правоохоронці, армія ті представники влади, які не хочуть продовжувати злочинні дії.

Необхідно залучати молодь, пенсіонерів, бюджетників найманих робітників, усіх. Боротьба ведеться не за інтереси торговця з базару. За інтереси всіх. Це повинні усвідомити як підприємці, так і решта.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua