Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Буржуа та пролетарі

Вас-иль | 18.11.2010 09:55

-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
3

Чи не варто розпочати реформи в країні з прозорого розподілу бюджетних коштів, подлання корупції, а не виділення сотень мільйонів Клюєвам, будівництва клубних будівель в Міжгір'ї та відлову кенгуру по київських лісах?

Протестні акції підприємців викликають адекватну реакцію пролетаріату. Не хочуть платити податки кровососи. Ділитись з трудовим народом награбованим таксзать. Щось подібне вже було в історії. В роках так 1917. А все ж відмінність теперішнього часу є! Розширилась база пролетаріату. На сцену впевнено виступає новий його підвид – пролетарії розумової праці.

Що відрізняє пролетарія від решти людей? Відчудження від засобів виробництва. Такий самий і пролетарій розумової праці. Працює начебто головою. Але з нею не дружить, Феномен? Та ні. Пролетарська школа, пролетарський Вуз дали йому знання. Але не навчили мислити.

Почувши таке, цей пролетарій, звичайно образиться. Він прекрасний спеціаліст, чудово виконує свою роботу, знає іноземні мови, викладає за кордоном, недавно закінчив курси з трансцендентного управління інформаційним полем мережі глобального маркетингу. А тут такі звинувачення.

Бджола прекрасно робить стільники, павук плете сітку краще від всіх. Але вони не вміють мислити. Зміни умови – вони нічого не зможуть зробити. Вміння мислити передбачає бачити в світі не лише набір подій. а і розуміння причинно-наслідкових зв'язків між ними.

Щоб спростувати ці думки, та довести здатність мислити, перш ніж висловлювати нерозуміння чого хочуть підприємці, варто спромогтися дати відповіді на наступні питання.

1. Чому не висловлюють протесту олігархи та великий бізнес?

2. Чи не пов'язані кнопкодави у ВР з тим же великим бізнесом?

3. Позбувшись конкурента – малого бізнесу – олігархи знизять ціни та підвищать зарплату?

4. Чому катастрофічне становище з бюджетом та пенсійним фондом не приводить до скорочення витрат на утримання чиновницького апарату, чому закуплюються для чиновників найдорожчі автомобілі, гелікоптери?

5. Чому не обмежуються чиновницькі пенсії?

6. Для чого Феофанії газонокосарка за півмільйона? Кого нею будуть лікувати?

7. Чи не варто розпочати реформи в країні з прозорого розподілу бюджетних коштів, подлання корупції, а не виділення сотень мільйонів Клюєвам, будівництва клубних будівель в Міжгір'ї та відлову кенгуру по київських лісах?

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua