Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Голосування завершилося. Вибори продовжуються.

Ігор Бурдяк | 3.11.2010 09:15

4
Рейтинг
4


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
0

Ми маємо безпрецедентні вибори в місцеві органи влади. Вони як ніколи впливають на загальнодержавну ситуацію.

Зарано ще підводити підсумки виборів, але можна уже сказати, що влада програла. Вона не здобула того, що для неї є найголовнішим – легітимність. Влада прийняла такий закон, який відкривав можливість широкої фальсифікації на всіх етапах процесу, починаючи від формування комісій і закінчуючи підрахунком голосів і остаточним оформленням результатів виборів. Про це говорили опоненти закону раніше і практика підтвердила їхню позицію. Запустивши технологію клонування партійних осередків, влада фактично допомогла Ю. Тимошенко. Бо більшість фахівців в галузі політики вважали невизнання нею перемоги В. Януковича в президентських виборах 2010 року помилкою. А Янукович цю її помилку виправив, підписавши нову редакцію закону про вибори в місцеві органи влади. І тепер заяви "Батьківщини" про узурпацію влади матимуть більш вагомі підстави.

Інша справа, наскільки ефективно влада скористалася можливостями фальсифікацій. Про це ми, можливо, дізнаємося після розкриття одеської і харківської афер.

Єдина політична сила, яка точно на цих виборах перемогла – це В. О. "Свобода". В Тернополі вона здобула не лише представницьку, а й виконавчу владу. І саме від ефективності роботи тернопільського мера великою мірою буде залежати доля Тягнибока, "Свободи", а, можливо, і всієї України. Ну і від керівництва партії теж, звісно. Не треба їм уподібнюватися "динозаврам" добкіним, лєвченкам, колєсниченкам...

"Свободі" як нікому треба змінюватися, дерадикалізуватися. Не можна в усьому копіювати європейських правих. В них інші цілі.

А Україні треба утвердити державу. І тут занадто радикальні гасла можуть і завадити.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua