Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Я провокатор!


8
Рейтинг
8


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
1

\Провокатор бажає долучитися до загону провокаторів, щоб зірвати чесні, прозорі та демократичні вибори під патронатом Президента України Віктора Федоровича Януковича.\

Я провокатор!
Чесні і прозорі вибори до місцевих ради та сільських, селищних і міських голів, які проводяться під патронатом Президента України, під загрозою. Тисячі провокаторів хвилюють пана Президента, не дають йому виспатися перед напруженим робочим днем і постійно його хвилюють.

"Я впевнений, що і центральна, і регіональна влада зроблять все для того, щоб ці вибори пройшли чесно, прозоро, демократично. Ми в цьому зацікавлені", – підкреслив на початку зустрічі Глава держави.

От виявляється хто координує місцеві вибори. Це центральна і регіональна влада роблять все... щоб вибори були... чесними, прозорими, демократичними. І головне -вони в цьому зацікавлені. Хто такі "ми", себто хто такі вони, президент не сказав, а тому лишається тільки гадати, хто ж насправді зацікавлений.

"Я попередив чиновників усіх рівнів, що коли на виборах будуть будь-які порушення – я вживатиму дуже жорстких заходів", – зазначив Віктор Янукович.

З приводу жорстких заходів, то вже всім відомо, що серед таких є відривання рук або ніг за порушення середньої тяжкості і відривання голови у випадку, якщо вже хтось дуже порушив. Цікаво тільки, яким чином пан Президент зміг попередити чиновників всіх рівнів, а це від апарату до сільської ради о-го-го яка армія чиновників. Тому як попередив, так чиновники усіх рівнів і взяли до уваги. Всі чиновники перелякались та почали штампувати бюлетені, знімати неугодних кандидатів з виборів за допомогою відомих всім методів впливу, – зателефонувати директору кандидата, замовити перевірку податкової, санстанції, пожежників і т. д. (перевіряючих у нас більше 100) або вивезти в посадку і порозмовляти по чоловічому. Тобто регіональна влада робить все можливе, щоб ці вибори пройшли чесно, прозоро і демократично.

А ще Президент сказав, що "Ці вибори дуже важливі з огляду на те, що закінчується бюджетний рік, у Верховній Раді йде процес розгляду Податкового кодексу. Фактично – це податкова реформа. Ми поставили перед собою завдання – провести цю реформу в цьому році, і вже на новому Податковому кодексі прийняти новий бюджет..."

От виявляється де собака закопана. Бюджетний рік закінчується, а гроші... тю-тю... нема. Тому як єдиний засіб спасіння – податкова реформа... вже в цьому році. Вже зовсім скоро покращення життя вже сьогодні. Тому ці вибори напевно дуже важливі з огляду на те, що бюджету вистачить лише до виборів, а з ними і закінчаться податкові канікули. Цікаво тільки, якщо підвищення податків в два рази – це податкові канікули, які ж будуть суворі робочі будні.

"Імплементація будь-яких реформ пов'язана з відповідною організаційною роботою. А всю організаційну, виконавчу роботу покладено на регіональний рівень влади.

Тому дуже важлива майбутня адміністративна реформа, яка упорядкувала б систему місцевої влади. А поки її ще немає, і невідомо, коли вона буде втілена в життя. Дуже важливо, щоб органи місцевої влади працювали стабільно на імплементацію тих реформ, які сьогодні набувають чинності в Україні".

І вивчив же таке складне слово – "імплементація будь-яких реформ". З таким же самим успіхом це слово можна було б замінити на "аргументація" або на "консумація" будь-яких реформ. Головне – це те, що організація всіх реформ покладена на регіональний рівень влади. Уявляю собі цей процес. Пише наш Президент: товаришу Азарову негайно організувати будь-які реформи". Товариш Азаров пише головам обласних адміністрацій: "Всім головам ОДА розробити комплексні заходи будь-яких заходів і в найкоротші строки забезпечити їх виконання". Голови адміністрацій також розумні люди, тому вони вже відписують головам районних адміністрацій, які відповідно відписують головам сільських рад. І от сидить в сільській раді сільський голова, дах тече, грошей на конверти немає, телефон не працює, сільський клуб забитий досками, ферма розтаскана ще наприкінці 90-х років і думає собі, а які ж реформи мені імплементувати. "Є ні, піду я краще до кума, у нього огірки вже дійшли і "винцьо" молоде вже є", – гадає собі сільський голова. От така от імплементація будь-яких реформ на регіональному рівні.

За словами Віктора Януковича, він також упевнений, що судові органи міцно стоятимуть на сторожі дотримання прав і свобод людини під час виборчого процесу.

Якщо хтось ще сподівався на суди, щоб захистити свої права там, то можете не перейматись, судові органи міцно стоятимуть на сторожі... Президент вже попіклувався, щоб це було саме так, бо він очкує вільних, прозорих і чесних виборів.

"Певні технічні недоліки у процесі організації та проведення виборів, безумовно, будуть. Вони є всюди. Недоліки є, і вони значною мірою обумовлені недосконалістю нашого виборчого законодавства...Далі ми – одразу після виборів – починаємо працювати над нашим виборчим законодавством... І закони більше в історії України не будуть прийматися "під вибори", – заявив Віктор Янукович.

Якщо ви зрозуміли, то Президент визнає, що Закон галімий, але після чесних і демократичних виборів команда Президента напише ще кращий Закон, бо при прийнятті цього Закону не всі питання прорахували, а тому хтось з провокаторів таки пройде в органи місцевого самоврядування, щоб сіяти там хаос, безлад, корупцію.

"Якщо не будуть працювати спеціально підготовлені загони провокаторів, проблем ніяких не буде...". От насправді чого боїться наш Президент, що провокатори зможуть зірвати ці чесні і прозорі вибори.

Але сам Президент не вірить в те, що в цій країні можна буде щось зробити говорячи: "Ця система стоїть на заваді будь-яким реформам..." Тому систему не подолати, це навіть сам головний керманич визнає.

Сьогодні я вирішив, буду шукати загін провокаторів, бо якщо ці вибори пройдуть чесно і прозоро і демократично, як бажає наш Президент, то тоді податкової реформи та імплементації будь-яких реформ не уникнути і в країну прийде порядок.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua