Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Відкрите звернення до Президента України.


4
Рейтинг
4


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
1

Відкрите звернення до Президента України.

Відкрите звернення до Президента України.
Президенту України

Віктору Януковичу

Волковський Володимир Григорович

Кандидат на посаду міського голови м. Ладижин Вінницької області

24321 Вінницька обл... м. Ладижин,

вул. Піонерська, буд. 3. кв. 8

Вельмишановний пане Президенте!

Останнім часом ви неодноразово застерігали від застосування адміністративного ресурсу під час виборчої кампанії та гарантували рівні можливості всім кандидатам.

Водночас, члени вашої партії, які на місцях представляють вашу партію і є кандидатами в місцеві органи влади, ведуть брутальну, цинічну та протиправну політику спрямовану на фальсифікацію місцевих виборів та зловживання адміністративним ресурсом. За таких умов ваші обіцянки є лише словами, якщо ви не здійснюєте контроль за своїми однопартійцями, які вчиняють зовсім протилежні дії.

В м. Ладижин Вінницької області, де міський голова Валерій Коломєйцев є головою місцевого осередку Партії регіонів ведеться брудна виборча кампанія зо всіма порушеннями виборчого законодавства. Використання адміністративного ресурсу є абсолютним.

Зокрема, в комунальному виданні "Нове місто" N43 від 21 жовтня 2010 року було надруковано матеріал під назвою "Безплатна допомога всім пенсіонерам" в якому було зазначено наступне:

"згідно з розпорядженням міського голови Ладижина, враховуючи численні звернення громадян щодо надання допомоги під час оформлення позовних заяв до суду з приводу перерахунку пенсій працюючим та непрацюючим пенсіонерам, у приміщенні Ладижнської міської ради (м. Ладижин, вул. П. Кравчика, 4, каб. 16) спеціаліст юридичного відділу Ладижинської міської ради надаватиме безкоштовну допомогу при оформленні таких позовних заяв".

Сьогодні міська рада оформляє до сотні позовних заяв щодня в обмін на голоси під час виборів.

Законодавство України забороняє участь у передвиборній агітації у робочий час посадовим особам органів місцевого самоврядування, використовувати у робочий час підлеглих їм осіб, службовий транспорт, засоби зв'язку, устаткування, приміщення, інші об'єкти та ресурси за місцем роботи, а також надвати безплатні послуги.

Водночас міським головою Валерієм Коломєйцевим використовується у робочий час приміщення комунальної власності під час проведення зустрічей з виборцями, підлеглі особи примушені надавати безоплатну юридичну допомогу у підготовці позовних заяв проти Пенсійного Фонду України, у передвиборчій агітації приймають участь посадові особи міської ради в робочий час, використовується службовий транспорт, працівники бюджетної сфери під загрозою звільнення під список беруть участь у агітації міського голови.

Разом з тим, для тиску на кандидатів, що є опонентами, використовується адміністративний ресурс навіть обласного рівня. Зокрема, при перевірці кафе-бару "Далі" в м. Ладижин обласним управлінням по боротьбі з наркотиками, коли було незаконно здійснено обшук даного закладу працівниками правоохоронних органів в кількості до 20 чоловік власнику даного закладу, який є кандидатом в депутати до міської ради, було запропоновано знятися з виборів. На сьогодні тиск правоохоронних органів тільки посилився.

На даний момент відбувається масове зняття з виборів кандидатів в депутати Ладижинської міської ради осіб, що працюють в бюджетній сфері або в комунальних підприємствах міської ради. Відбувається зняття кандидатів з представників малого бізнесу під загрозою закриття бізнесу. Багатьом кандидатам погрожують фізичною розправою у випадку, якщо вони не знімуть своєї кандидатури. Священики релігійних громад міста примушуються до проведення агітації на користь міського голови.

Я, як особа, яка була членом Партії регіонів з моменту заснування, не можу стояти осторонь брутального порушення прав людини. На сьогодні мене та інших було під примусом виключено з Партії регіонів перед початком виборчої кампанії. Така брутальна практика застосування адміністративного ресурсу в кінцевому наслідку може призвести до ще більших порушень законодавства після обрання за такою методою органів місцевого самоврядування, адже нелегітимність місцевої влади прямим чином вплине на відношення до Вас, як до Президента країни.

Як людина, яка не один рік віддала себе Партії регіонів я не можу стояти осторонь, коли особи, які прийшли в партію за кілька місяців до виборів, повертають країну в диктатуру місцевих царьків.

Звертаюсь до Вас з цим відкритим зверненням сподіваючись, що ваші слова про гарантування чесних виборів є не просто словами, що ви тримаєте своє слово. Я прошу Вас зупинити це свавілля однієї особи в невеликому місті Ладижин Вінницької області, бо в іншому випадку я буду вимушений визнати, що помилявся багато років, беручи активну участь в Партії регіонів.

Кандидат на посаду міського голови

м. Ладижин Вінницької області Володимир Волковський

25 жовтня 2010 року

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua