Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Анатолій Присяжнюк   Андрій Долганов   вибори у Київській області   Наталія Вітренко   Олександр Качний   Партія регіонів   перша п'ятірка кандидатів у депутати   Вадим Гладчук   Тетяна Подашевська   Юрій Бойко

Партія регіонів почала вибори на Київщині з використання адмінресурсу?


3
Рейтинг
3


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
0

А Юрій Бойко зібрався сидіти на двох стільцях.

Партія регіонів почала вибори на Київщині з використання адмінресурсу?
Міністр палива та енергетики Юрій Бойко обіцяє піти у відпустку на період передвиборчої кампанії.

Про це він заявив в середу, 29 вересня 2010 року, журналістам, коментуючи свій намір балотуватися на чолі списку партії регіонів до Київської облради.

Він нагадав, що є керівником київського обласного осередку ПР.

"Тому це природньо для мене очолювати список", – зауважив Бойко.

Він також додав, що досі не узгоджував терміни своєї передвиборчої відпустки.

"Я піду у відпустку і буду проводити передвиборчу кампанію, як тільки ми почнемо реальну агітацію. По термінах я ще не узгоджував з прем'єр-міністром", – сказав він.

На репліку про те, навіщо йому балотуватися, якщо він не збирається працювати в облраді після виборів, він відповів:

"Ви знаєте, що депутат облради може працювати за сумісництвом. Це вільна посада".

На уточнююче питання, чи збирається він поєднувати посади, він відповів: "Таке буває", повідомляє "Українська правда".

До першої п'ятірки кандидатів у депутати Київської облради також увійшли: глава Київської обласної держадміністрації Анатолій Присяжнюк, заступник глави Київської облдержадміністрації Тетяна Подашевська, глава Київської облради Олександр Качний та начальник Управління забезпечення діяльності міністра Міністерства палива та енергетики Андрій Долганов.

Київська обласна виборча комісія 27 вересня першою зареєструвала документи саме від партії регіонів, представників яких у виборчу комісію для здачі документів пропустила охорона облдержадміністрації завчасно та задовго до початку роботи виборчкому. Номер у виборчому бюлетені для голосування партія одержує, здаючи документи в порядку живої черги.

Водночас охорона адмінбудинку створює перешкоди журналістам та представникам опозиційних до влади партій, посилаючись на якесь розпорядження "регіонал"-губернатора Київщини Анатолія Присяжнюка.

Безсумнівно партія регіонів у данному випадку використовує адміністративний ресурс для створення переваг своїй партії на виборах 31 жовтня 2010 року до Київської обласної ради.

Станом на 12 годину 27 вересня до Київської обласної виборчої комісії для реєстрації виборчого списку кандидатів у депутати від місцевої організації партії, крім регіоналів подали предстаники Фронту змін та Партії Народний порядок, про це повідомив журналістів редактор опозиційного інтернет-видання Sprotiv.org Вадим Гладчук.

Цікаво, що раніше лідер ПСПУ Наталія Вітренко обвинуватила міліцію в пропуску без черги кандидатів від Партії регіонів у територіальні комісії для здачі документів. "По всій Україні, масово в Одеській області і Криму, Донецькій, Херсонській, Чернігівській областях міліція, нахабно чинячи беззаконня, пропускала в територіальну комісію для здачі документів першими Партію регіонів, часто пропускаючи їх з "чорного ходу", – заявила Вітренко.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua