Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

А судді хто?

Баскервили | 21.09.2010 07:07

4
Рейтинг
4


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
1

Для чого Януковичу судова реформа

А судді хто?
Про активність діючої влади в усіх напрямах життєдіяльності, особливо з наведення так званого "порядку" в державі, в народі вже ходять легенди і результати цієї роботи ми можемо спостерігати буквально на кожному кроці.

Особливо вражаючими є результати роботи президента з так званого реформування судової гілки влади. Причому, робота йде декількома фронтами.

По-перше, це так зване реформування судочинства, яке перетворило завдяки нещодавно прийнятому закону раніше дійсно незалежних суддів у заляканих людей, яких Вища рада юстиції може звільнити в будь-яку хвилину. При чому влада це все робиться під гаслами "здійснення усього можливого для створення умов діяльності незалежного суду, наближення України до європейського правового простору".

Особливо "по-європейськи" звучать слова президента про те, що "державна влада повинна бути єдиною". "Не повинно бути протистояння між виконавчою владою та судовою", – підкреслив президент, виступаючи вчора на 10-му позачерговому з'їзді суддів України.

Другий напрям – це використання адмінресурсу, особливо адміністрацією президента та правлячою коаліцією, який вони не соромлячись використовують для тиску на суддів.

Результатом наведення "порядку" нової влади у судовій системі за сім місяців роботи та її так званого "реформування" стали пачки заяв від суддів судів усіх рівнів з проханням про відставку за власним бажанням. І це, як правило, чесні й неупереджені фахівці, які пропрацювали на посаді судді 20 і більше років, і які не можуть й не хочуть приймати замовні рішення, садити в тюрми чесних людей, які діяли на користь держави, виправдовувати бандюків, забирати в людей чесно зароблені, а часто-густо ще й останні гроші. Вони не хочуть, щоб їм диктувала Банкова, який мітинг заборонити, якого охоронця або водія президента або іншого високопосадовця виправдати, у якого телеканала протизаконно забрати частоти, якій партії заборонити проводити свою внутрішньо партійну діяльність тощо, щоб президенту Януковичу скоріше узурпувати владу, а його сворі – пограбувати країну і простих людей.

Лише з Конституційного суду за останні декілька місяців пішло п'ятеро чесних і неупереджених суддів. Причому деякі з них за три роки до закінчення строку їх повноважень, суддя Домбровський – за два роки до пенсії. Хіба можна повірити, що це зробили за власним бажанням. Причому їх місця вже зайняли судді зі східних регіонів України -Донецької, Луганської та Харківської областей.

Сьогодні судді розуміють, що насправді судова система знаходиться під тотальним контролем влади, і багатьом з них це не подобається.

Мабуть не такі реформи мали на увазі люди, коли обирали пана Януковича на посаду президента.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua